Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Çarıkçı 9 milyon lirayı nasıl verdi?

Çarıkçı 9 milyon lirayı nasıl verdi?
  14 Mayıs 2019

  “Çarıkçı Boluspor’a böyle bir para verdiğini iddia ediyorsa, bunu ispatlaması gerekir. Örneğin, Boluspor’un kasasına Necip Çarıkçı’dan 500 bin lira girdiği gün veya evvelinde Çarıkçı’nın banka hesaplarından aynı miktar para çekildiğini gösteren banka kayıtlarını da sunması gerekir. Çünkü bu kadar büyük meblağlarda paralar, hiç kimsenin bir anda cebinden çıkarıp verebileceği paralar değil. Kaldı ki kendisini iyi tanıdığımız Necip Çarıkçı, değil 9 milyon, kimseye 9 bin lira bile borç vermez. Boluspor’un 9 Milyon lira alacağına karşı temdit koydurmak demek, Boluspor’un başkanlığını ben kimseye vermek istemiyorum demektir”

         Çarıkçı 9 milyon lirayı nasıl verdi?
         Boluspor’da kongre öncesi mevcut Başkan Necip Çarıkçı’nın kulüpten 9 milyon lira alacağı olduğu gerekçesiyle kulübün alacaklarına karşılık 9 milyon liralık temdit koydurması, Başkanlığa aday olmayı düşünen kişileri de şimdiden ürküttü. 
           “Boluspor’un kasasını şeffaf bir şekilde ortaya dökün !”      
           Boluspor’a böyle bir paranın nasıl verildiğinin sorgulanmasını isteyen Boluspor’u seven vatandaşlar ise, “Çarıkçı Boluspor’a böyle bir para verdiğini iddia ediyorsa, bunu ispatlaması gerekir. Örneğin, Boluspor’un kasasına Necip Çarıkçı’dan 500 bin lira girdiği gün veya evvelinde Çarıkçı’nın banka hesaplarından aynı miktar para çekildiğini gösteren banka kayıtlarını da sunması gerekir. Çünkü bu kadar büyük meblağlarda paralar, hiç kimsenin bir anda cebinden çıkarıp verebileceği paralar değil. Kaldı ki kendisini iyi tanıdığımız Necip Çarıkçı, değil 9 milyon, kimseye 9 bin lira bile borç vermez. Boluspor’un 9 Milyon lira alacağına karşı temdit koydurmak demek, Boluspor’un başkanlığını ben kimseye vermek istemiyorum demektir” diyerek Boluspor Kulübü’nden şeffaflık beklediklerini ve alacağı ve vereceği ile kongre öncesi bütün belgelerin herkesin göreceği şekilde internet ortamında yayınlanarak ortaya dökülmesini istediler.  
          Kongre 30 Mayıs veya 15 Haziran
          Boluspor’da olağan kongrenin tarihi belli oldu. Boluspor yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda olağan kongre 30 Mayıs 2019 Perşembe günü saat: 14.30’da çoğunluk sağlanamadığı takdirde 15 Haziran Cumartesi günü Boluspor halı sahalarında yapılmasına karar verildi.
        Boluspor kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada; “Boluspor Kulübü Derneği’nin Dernek Tüzüğü gereği Olağan Genel Kurul toplantısı 30.05.2019 tarihinde, saat 14.30’da Karaçayır Mahallesi Murat Canbaş Caddesi Boluspor Halı Saha Tesislerinde yapılacaktır.
        Bu toplantıda yasal çoğunluk sağlanmadığı takdirde ikinci toplantının 15.06.2019 tarihinde aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir. Sayın üyelerimize duyurulur” ifadelerine yer verildi.
        Boluspor’un olağan yapacağı kongrede gündem şöyle:
  GÜNDEM:

  1-Açılış ve Yoklama
  2-Kongre Divan Seçimi ve Divana toplantı tutanaklarını imzalama yetkisi verilmesi
  3-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
  4-Kulüp Başkanının konuşması
  5-Yönetim Kurulu Faaliyet raporunun okunması
  6-Denetim Kurulu raporunun okunması
  7-Bilanço Gelir – Gider hesaplarının okunması

  8-Yönetim ve Denetim Kurulu raporları, Bilanço Gelir – Gider hesapları üzerinde görüşmeler
  9-Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulunun ayrı ayrı ibrası
  10-Tahmini Bütçenin görüşülmesi ve onaylanması
  11-Başkan adaylarının konuşmaları (isteğe bağlı)
  12-ASKF için 2 delege belirlenmesi
  13-Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi
  14-Dilek ve Temenniler
  15-Kapanış

  • Şenol Kuru19 Mayıs 2019 . 12:30

   Bolusporumuzun süperlige çıkma yolunda tek engeli Necip Çarıkçı'dır
  • şenol kuru 19 Mayıs 2019 . 12:24

   Çarıkçı kaybedeceğini anlaďı, yolun sonu görünüyor
  • Bolu beyi19 Mayıs 2019 . 00:28

   Boluspor’a cebinden kimseden istemeden ve minnet etmeden aslanlar gibi para koyan tek Başkan savaş abak tır o dönemdeki zor şart altında bu takımı kümede tutmayı başardı hatta zirveye de oynatmış tek insandır bunu bilin ey bolu.
  • Alaaddin eski başkan17 Mayıs 2019 . 23:38

   Carıkcı şu alacaklarımı tahsil etsem artık yazıklar olsun be sana Bide tutmuşşsun Bolu spora borc verdim diyorsun hani seben sporu 1 lige çıkaracaktık bende başkan olacığdım yaptığımız planları ne cabuk unuttun Sırbıstandaki aldığımız klüp nolacak Ayrıca Bolu spora etleri zerrinden almaya devam edecen dimi Komisyonlarımı da isterim
  • Ozan Arif16 Mayıs 2019 . 11:21

   1 KURUŞ VERMEZ ADAM,CİMRİNİN ÖNDE GİDENİ,YİNE NE PLANLAR YAPMIŞTIR KİMBİLİR, KAZANAMAZSA LASTİK İNECEK FARKINDA,BOLUDA GEZECEK YÜZÜ KALMIYACAK
  • arif TAŞ15 Mayıs 2019 . 13:55

   Karabüksporda olduğu gibi soda faturalarımı var yoksa ? bay Çarıkcı..biliyorsunuz Karabük halkının 1 yıl boyunca içeceği kadar soda faturası çıkmişti..yani okadar soda içmiş topçular..
  • Mücahit GÖREN15 Mayıs 2019 . 10:38

   Necip başkan bu sekilde bir iddaa ortaya atmak gercekten sana yakışmıyor takımdan Emre umut meras poelim gidiyo yerine BURAK Batuhan hayr bilazer bilmem ne 2.3. Lig topçuları geliyo 9 milyon harcaman mümkün degil kimse kimseyi salak yerine koymasın BOLUSPORUMUZUN haksız yere 1 kuruşunu kim yerse Allah belasını versın
  • sadi15 Mayıs 2019 . 08:35

   bunlar para verse ölürler ancak alırsa o işi yaparlar
  • O sene bu sene15 Mayıs 2019 . 05:26

   Takımın değeri 9 milyon değil.eğer gerçekse bu para nereye harcandı.
  • Taraftar14 Mayıs 2019 . 21:49

   Boluspor'da şeffaflık istiyoruz. Boluspor'a gönül vermiş taraftarlar olarak bunu istemek en doğal hakkımızdır. Necip Çarıkçı da türlü dedikoduları susturmak için şeffaflığı sağlamalıdır. Boluspor karanlık işlere alet edilmemelidir. Tertemiz mazisine gölge düşürülmemelidir.
  • yılmaz 14 Mayıs 2019 . 20:32

   VERDİĞİNE BENDE İNANMIYORUM .
  • öz bolulu14 Mayıs 2019 . 17:01

   TÖBEEE herkes bir yol bulmuş gidiyor gerçek BOLU SPORUMUZU seven yok mu gelen bolusporumuz üstünden pirim yapıyor utanır insan 9 milyonmuş töbeee demezler mi adama şimdiye kadar boluspora ne verdin ne aldın o ALDIKLARINI DA SÖYLE

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon