Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

92 yaşındaki Ahmet Amcamız’a nazar değmesin 

92 yaşındaki Ahmet Amcamız’a nazar değmesin 
  13 Mayıs 2019

  O ana kadar yerinde zor duran 92 yaşındaki Ahmet Amcamız sahnenin önünde önce Kent Konseyi Üyesi Remzi Kocaman ile oynadıktan sonra, ardından gecenin Misafiri Fahri Hemşerimiz Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ayşe Taş hanımı da oyuna kaldırarak geceye renk kattı.

  92 yaşındaki Ahmet Amcamız’a nazar değmesin 92 yaşındaki Ahmet Amcamız’a nazar değmesin 92 yaşındaki Ahmet Amcamız’a nazar değmesin 

         92 yaşındaki Ahmet Amcamız’a nazar değmesin 
         İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamında Bolu Kültür Merkezi’nde düzenlenen gecede, Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Türk Sanat Müziği Topluluğu birbirinden güzel eserler seslendirerek izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.
        Gecenin sonunda sunucu Hikmet Manaz’ın “Gecemiz burada sona ermiştir” anonsu ile birlikte müziğe doyamadığını belirten İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Şef Ayşegül İltır Hanım’dan oyun havası çalınmasını rica etti. Baysal’ın ricasını kırmayarak yerine getiren orkestra ve koro “Kiraz aldım dikmeden Halimem dallarını bükmeden...” diye Bolu Türküsü Halimem’i çalmaya başladı. O ana kadar yerinde zor duran 92 yaşındaki Ahmet Amcamız sahnenin önünde önce Kent Konseyi Üyesi Remzi Kocaman ile oynadıktan sonra, ardından gecenin Misafiri Fahri Hemşerimiz Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ayşe Taş hanımı da oyuna kaldırarak geceye renk kattı.     
   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye