Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 12 Mayıs Pazar)

Vefat edenler (Bugün 12 Mayıs Pazar)
  12 Mayıs 2019

         1- Tabaklar Mahallesi halkından, Merhum Mehmet Tahsin ve (merhume) Müşerref ÇIRAK’ın oğlu, Zeki ÇIRAK ve Şükran ONAT’ın kardeşi, Aynur ÇIRAK’ın eşi, Semiha ERCAN’ın babası, Cihan ERCAN’ın kayınpederi, Cansu, Yağmur, Ceyda, Çağan ve Kenan DİNÇTÜRK’ün dedeleri; Turgut ÇIRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.       

           Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Borazanlar Mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Kuzfındık Köyü halkından, Merhum hacı Mustafa ÇAKIR’ın eşi, Eyüp ÇAKIR, Hatice SÖNEV ve Emine ERSOY’un anneleri; Ayşe ÇAKIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kuzfındık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Sağlık Mahallesi halkından, Merhum Salih KAHVECİ’nin kızı, Ömer, Nazik, Melek, Kadriye ve Bedriye’nin kardeşi, Münevver ERDEN ve Hatice KAYIKÇI’nın anneleri; Nezaket KAHVECİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Düzce ili Kaynaşlı ilçesi Çele caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon