Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 8 Mayıs Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 8 Mayıs Çarşamba)
  8 Mayıs 2019

        1- Bolu halkından Boluspor eski Başkanlarından Merhum Kamil Bilgihan ve Merhum Ayşe Bilgihan'ın Oğlu, Nurettin Bilgihan'ın kardeşi, Türkan Bilgihan'ın Kaynı, Kamil Bilgihan'ın Amcası, Merhum Aslı Bilgihan'ın Babası, Nurcihan Bilgihan'ın Abisi, Gülden Bilgihan'ın Eşi; Arif Sinan BİLGİHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Karamanlı Mahallesi Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Tekke Mezarlığı'nda denedilecektir.        

         2- Sağlık Mahallesi halkından Fatime ARSLAN’ın eşi, Sezai KARAELİ ve Sonay KARAELİ’nin babaları, Günay ÇAKMAK’ın abisi; Emrullah ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Hacı Nakkaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3-İhsaniye Mahallesi halkından Ferda KIBRISLIOĞLU’nun eşi, Can ve Cem KIBRISLIOĞLU’nun anneleri, Merhum Mustafa ve Fikret BİRBİLEN’in kızı; Sevim KIBRISLIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Gölyüzü Çayırpınarı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Ömerler Köyü halkından Milli Eğitim Müdürlüğü'nden  emekli Hüseyin ALBAYRAK’ın eşi, Gökhan ve Volkan ALBAYRAK’ın anneleri; Gülseren ALBAYRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Ömerler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  • Murat PEÇENEK8 Mayıs 2019 . 15:11

   Bolumuz değerli bir evladını edebiyete intikal etmenin hüznünü yaşıyor.Güzel insan nur içinde yat.Yakın dosttu Hans Jurgen heyne'ye ölüm haberini verdiğimde telefonda ağlamaya başladı.Gerçek dostluklar böyleydi.Hep beraberdik.Cennetin mekan olsun.
  • Abdullah Zaim8 Mayıs 2019 . 11:06

   Sinan a allahtan rahmet diler, geride kalanlara baş sağlığı diliyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon