Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 5 Mayıs Pazar)

Vefat edenler (Bugün 5 Mayıs Pazar)
  5 Mayıs 2019

       1- Sümer Mahallesi halkından Avdan Köyü'nden Merhume Hacer ŞENTÜRK’ün eşi, Merhum Ahmet ŞENTÜRK’ün babası, Dilek ve Elif’in dedeleri, Huriye ŞENTÜRK’ün kayınpederi; Selahattin ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Yeni Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Sümer Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Kuzörendağlı Köyü halkından Merhum Kazım DANIŞMAN’ın eşi, Sabahattin, Sadettin, Seyfettin ve Mavi DANIŞMAN’ın anneleri; Saime DANIŞMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kuzörendağlı Köyü Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Tabaklar Mahallesi halkından Merhum Emekli Öğretmen, Kemalettin YAMAN’ın eşi, Raşit YAMAN, Gülsen ÇIRACIOĞLU,  Perihan ÖZDEMİR ve Emine AYDOĞAN’ın anneleri, İsmail ÖZDEMİR, Ali AYDOĞAN ve Nebiha YAMAN’ın kayınvalidesi; Nazile YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Akpınar Mahallesi sakinlerinden Nurhayat GÜZELTÜRK’ün eşi, MERHUM Nurgun, MERHUME Nurdan ve Nevin GÜZELTÜRK, Nurten DERE ve Nilgün CİHAN’ın kardeşleri, Caner, Çağatay ve Sema Gülcan’nın babaları; CELAL NURCAN GÜZELTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Akpınar Mahallesi Akman Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Mudurnu İlçesi Feriz Köyü halkından Merhum hacı Salih SÜNGÜ’nün eşi, Sabri, Nazım ve Merhum Mehmet SÜNGÜ’nün anneleri; İsmet SÜNGÜ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Feriz Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon