Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Cavit Demir Boluspor Başkanlığı'na aday

Cavit Demir Boluspor Başkanlığı'na aday
  3 Mayıs 2019

  Biz Bolu'ya, Boluspor'a mutluluk getirmek için, stadyuma gelmeyen taraftarları getirmek, onları bir araya getirmek istiyoruz.

        Cavit Demir Boluspor Başkanlığı'na aday
        Bolu'da Özel Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri ile Merkez TV'nin Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Cavit Demir, Spor Toto 1'inci lig takımlarından Boluspor'un 24 Mayıs'ta yapılacak kongresinde aday olduğunu açıkladı. İş adamı Demir, Karpalas Otel'de düzenlediği basın toplantısında kongrede adaylığını açıklayan ilk isim oldu.

       Gençlere ve alt yapıya önem vereceklerinin altını çizen Demir, "Biz bu yola çıkarken Boluspor'da birlik beraberlik ve kardeşliği, unutulan kaynaşmayı sağlamak için bir araya geldik. Herkesin bildiği gibi bir yerde başarı varsa ekiple olur. Bu yüzden biz ekibimizi seçkin insanlarla birlikte takım olmak için, futbol bir takımsa ekipte bir takım olacak. Başka aday arkadaşlarımızda olabilir onlara da başarılar diliyoruz. Yeter ki Boluspor kazansın, Bolumuz kazansın. Artık kavganın gürültünün olmadığı tek amacın Boluspor olduğu bir yönetim anlayışında olacağız. Gençlere önem vereceğiz. Alt yapımıza önem vereceğiz.Birlik beraberlik içerisinde Boluspor'u layık olduğu yere hep birlikte getirmek için maddi manevi ne gerekiyorsa tüm gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.

       "ALT YAPI VE GENÇLERE ÖNEM VERECEĞİZ"

        Demir, bir gazetecinin 'Boluspor'u şampiyon yapacak mısınız?" şeklindeki sorusunu, "Her başkan her ekip Boluspor'un şampiyon olması için çalışır. Ama biz önümüzdeki sezon şampiyonluk sözü vermiyoruz. Şampiyon yapmak için elimizden geleni yapacağız. Önümüzdeki yıl şampiyonluk olmazsa ikinci yılda olacak. Çok büyük paralar harcamayacağız. Alt yapı ve gençlere önem vereceğiz" diye yanıtladı.

        "BORCUN ALTINDAN HER TÜRLÜ ÇIKARIZ"

          Kırmızı beyazlı takımın borçlarının hatırlatıldığı Demir, borcun ne kadar olduğuyla ilgilenmediklerinin altını çizerek, şöyle konuştu:

        "Çok farklı  rakamlar konuşuluyor. Mevcut yönetiminden kulübün ne kadar borcu olduğunu isteyeceğiz. Seçimden önce bakıp inceleyeceğiz. Borcun ne kadar olduğuyla ilgilenmiyoruz. Borç az da olsa, çok da olsa biz bu yola çıktık. Bu işin altından her türlü kalkarız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın"

        YÖNETİM KURULU LİSTESİNDE YENİ İSİMLER

        Yönetim kurulu listesinde yeni isimlere yer verileceğini açıklayan Demir, açıklamalarına şöyle devam etti:

         "Boluspor'da daha önce görev almamış yeni isimler, iş adamlarını listede göreceksiniz. Geçmiş yönetimlerde görev yapmış ve şu an ki mevcut yönetiminde olan isimlerde listede olacak. Yönetim kurulunu çok fazla sayıda olmasını istemiyoruz. Çok sayıda kişi olunca görev almayan kişiler mutsuz oluyor. Biz Bolu'ya, Boluspor'a mutluluk getirmek için, stadyuma gelmeyen taraftarları getirmek, onları bir araya getirmek istiyoruz. Önceden sadece Gerede'den bin 500, iki bin kişi maçlara geliyordu. Şu an maçlara gelen seyircimiz yok. Kalpleri kırılanları birleştireceğiz. O sevgiyi vereceğiz"

        "BAŞARI VARSA EKİPLE OLUYOR"

          Boluspor'da ekip vurgusu yapan Demir, "Boluspor'da şu anki en büyük sıkıntı tek kişilik, ben yaptım ben ettim olayı. Ben seçilirsem eğer benden asla 'Ben yaptım' sözünü duymayacaksınız. Bir yerde başarı varsa ekiple oluyor. Ekip olmazsa çuvalla para koysanız da olmuyor. Bu parayla değil ekiple olacak bir iş. Herkesinin bunu böyle bilmesi lazım" şeklinde konuştu.

        "HERKESİN DESTEĞİNİ ALDIM" 

         Eski kulüp başkanlarının hepsini tek tek arayarak desteklerini aldığını söyleyen Demir, "Siyasetçilerin de görüşünü aldım. Milletvekillerimizin görüşlerini aldım. Bakan yardımcılarımızın görüşlerini aldım. Bolu'daki iş dünyasının ve akil insanların fikrini aldık. Hepsi destek vereceklerini söylediler. Bu konuyla ilgili Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin'i de ziyaret ettim. Onlarında onayını aldım. Kendisi de Boluspor için üzerine düşeni yapacağını söyledi. Boluspor'un emrindeyim dedi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'da destek veriyor. Gölcük, Boluspor'a geçti. Bu tür kaynakları artırmamız lazım. Burada en önemli konu alt yapı. Özümüze döneceğiz" dedi.

         Demir, Boluspor'a devredilen Bolu Belediyespor'a bağlı kulüplerin devam edeceğini açıklayarak şunları söyledi:

         "Kulüpler devam edecek. Kulüplerin devam etmemesi söz konusu değil. Ama boyumuzun ölçüsünü bileceğiz. 40 bin 50 bin, ya da 100 bin TL'lik maaşlarla biz gidemeyiz. Bolu'nun bütçesi belli. Yüksek bütçelerle Boluspor'u batırmanın bir anlamı yok."

  • Şenol Kuru10 Mayıs 2019 . 14:49

   Cavit Bey'in başkanlığinda her şey güzel olacak inşaallah
  • şenol kuru10 Mayıs 2019 . 13:12

   Necip Çariķçı'dan daha iyi olacağı kesin
  • Öz Bolu9 Mayıs 2019 . 10:28

   Elli dört yıllık şanlı tarihi bulunan bir kulübün başkanlığı sahadaki topu görse bomba zannedip karakola götürecek olan Ordulu bir Sıhhiye memuruna mı kaldı.
  • Murat 8 Mayıs 2019 . 19:49

   Bolu Spor Yiyicileri Varken Gençlere Hiç Bir Zaman Şans Gelmez...
  • bahattin gülen5 Mayıs 2019 . 14:29

   her gelen baskan sunu yapacam bunu yapacan bos laflar futbolu anlıyormusun anlamıyormusun carıkcı gıbı sondan ikincı elazıgın kovulan hocasını bolunun basına ıkı gun sonra getıren bır baskan futboldan anlamadıgının gostergesıdır boluyu super lıge ancak baskan yonetım kurulu bunlar futbolla ıc ıce olan futbol sevgısı bolu sevgısı olan kısılerle ancak basarı gelır
  • ridvan5 Mayıs 2019 . 14:24

   boluspor şehrimizin sembolü ve önemli bir tanıtımını yapacakken ,şahsi aklanma ve ticari reklam amaçlı olarak takımın çeşitli kişilerce kötüye kullanılmaya mahkum mu kalacak hep şehir halkı ve yönetimi ,ticaret düşünmeyecek ,almaktan çok vermeyi isteyen mesela baysal vakfı gibi kurumlarla sahiplenip engellese keşke .
  • Tespitçi5 Mayıs 2019 . 11:09

   Biricik Boluspor'umuz ne hallere düştü, yıllardır kendi ticari menfaatinden başka birşey düşünmeyen kamyoncu Çarıkçı'ya rakip yine aynı kafada ki sünnetçi Cavit oldu. Boluspor'a gönül veren vizyon sahibi, tahsilli, spor camiasından gelen ticari menfaatleri 2. Planda olan genç Bolulular ne zaman Boluspor yönetimine talip olacaklar ?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye