Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 20 Nisan Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 20 Nisan Cumartesi)
  20 Nisan 2019

        1- Gölköy Köyü Hamidiye Mahallesi halkından Muharrem ve Tayyibe AKDUMAN’ın oğlu, Selami, İlhan, Ayhan AKDUMAN ve Nurhan YILMAZ’ın kardeşleri, Ufuk ve Enes’in babaları, Tekden emekli Ahmet İSEN’in damadı; İlhami AKDUMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Gölköy Köyü Hamidiye Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         2- İhsaniye Mahallesi halkından hacı Mustafa ERSOY’un eşi; Fatma ERSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Gerede İlçesi Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Sebenardı köyü halkından Merhum Hasan DEMİREL’in eşi, Mustafa DEMİREL ve Şükrü DEMİREL’in anneleri, Rabia DEMİREL’in kayınvalidesi; Hayriye DEMİREL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Seben İlçesi Gerenözü Köyü halkından Merhum Bayram ÖZÇELİK’in eşi, Ayşe SALUR, Safinaz ÖZTÜRK, Zelnaz YILMAZ, Hikmet ARSLAN ve Nimet ATALAY’ın anneleri; Emine ÖZÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Seben İlçesi Merkez Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Gerenözü Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Mengen İlçemiz Karaishak Köyü halkından Muhittin Selam’ın eşi; Şahsine SELAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karaishak Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

           6- Yukarısoku Mahallesi halkından Merhum hacı Servet RÜZGAR’ın eşi, Huri ÇAMLIOĞLU, Hatice TEKİN, Müşerref TABAKOĞLU ve Müzeyyen ALAGÖZOĞLU’nun anneleri, Merhum Tahir ÇAMLIOĞLU, Aydın TEKİN, Turgut TABAKOĞLU ve Mehmet ALAGÖZOĞLU’nun kayınvalidesi; Fatma RÜZGAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yukarısoku Mahallesi İğnesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası İğnesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak