Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Burası Türkiye Cumhuriyetidir !

Burası Türkiye Cumhuriyetidir !
  17 Nisan 2019

  Burası Türkiye Cumhuriyetidir ! İşte o kadar!!!

  Burası Türkiye Cumhuriyetidir !

         Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın talimatı üzerine Bolu Belediye tabelasına Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması olan ‘T.C.’ ibaresi eklendi. CHP’li Bolu Belediye Meclisi Üyesi Tahsin Mert Karagöz’ün teklifi sonrası, Bolu Belediyesi’nin yeni hizmet binasında ‘T.C.’ kısaltması yerini aldı.

        Geçtiğimiz hafta Bolu Belediye Meclisi Nisan Ayı ikinci oturumunda Meclis Üyesi Tahsin Mert Karagöz dilek ve temenniler bölümünde, “2013 yılının sonlarına doğru önce bankalarda, Sağlık Bakanlığı’nda ve devletin tüm kurumlarından kaldırılmış olan bizim de vatandaşı olduğumuz Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltılmış olan ibaresi T.C.’nin  Bolu Belediyesi’nin tabelasında yer almasını rica ediyorum. Çünkü bunun örneklerini dün akşam arkadaşlarımızla istişare de ettik. Antalya, Adana, Bilecik, Ankara, Mamak’da bu uygulama başladı. Önerim budur” sözleri ile T.C. ibaresinin Bolu Belediyesi Hizmet Binası’nın girişindeki tabelaya asılmasını önermişti.

        Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise meclis kararı gerekmediğini söyleyerek ilgili müdürlere, “Bu öneri için Tahsin Mert Karagöz kardeşimize teşekkür ediyoruz. Ben de o zaman talimatımızı veriyorum. Bu zaten meclis kararı alınmayacak bir karardır. Pazartesi gününe kadar tabelada bu ibareyi istiyoruz” şeklinde konuşarak talimat vermişti.

        CHP Belediye Meclis Üyesi Tahsin Mert Karagöz’ün belediye meclis toplantısında sunduğu öneri kabul edildi ve Bolu Belediyesi tabelasının önüne T.C. ibaresi eklendi.


   

  • Adamın dibi19 Nisan 2019 . 16:48

   Çok mu zordu bu iş Alaaddin bey ! Oluyormuş isteyince değil mi?
  • ismailkazanoğlu boluluesk19 Nisan 2019 . 08:34

   suriyeli senin kendi vatanina hayırın yokki. bize olsun. hem 7 sene misafirlik mi olur. selamlar.
  • Misafir18 Nisan 2019 . 09:50

   Ah bu işler tc yazmayla olsa diken üstünde oturan insanlara çözüm bulunsun daha dogrusu hani garanti verdiği noter tastikli yaaaa
  • ismailkazanoğlu boluluesk18 Nisan 2019 . 05:56

   çok hoşumagitti sayınbaşkana nice güzel likler nasipolsun.
  • TC suriyeli18 Nisan 2019 . 05:01

   alma mazlumun ahını çıkar ahesta aheste

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon