Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 15.04.2019 Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 15.04.2019 Pazartesi)
  15 Nisan 2019

         1- Merhum Celal Baskalyoncu ve Pakize Baskalyoncu’nun torunları, Melek ve İlyas Ozdemir’in oğulları, Yeşim Özdemir’in eşi, Arzu-Aysel ve Recep’in kardeşleri, Ahmet-Aysel Ugur, Ali-Nevin Başkalyoncu’nun yeğenleri; Murat ÖZDEMİR yakalandığı hastalığa yenik düşmüştür.

          Cenazesi bugün Karadeniz Eregli’deki evlerinden alınarak Güldere Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Gümüşhaneli’ler Mezarlağı'na defnedilecektir.

       2- Değirmenderesi Köyü halkından Merhum Osman YILMAZ, Ali YILMAZ ve Hatice KABADAYI’nın babaları, Nazım KABADAYI’nın kayınpederi, İlyas YILMAZ’ın dedesi; İlyas YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Bahçeköy Kahyalar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Aşağısoku Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Mudurnu İlçesi Dereceçetinören Köyü halkından, Sedaş’tan emekli İsmail ve Cafer DURSUN’un anneleri; İsmet DURSUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Dereceçetinören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Dodurga Mahallesi halkından, Hacer ŞENEL’in eşi, Fahri ŞENEL, Fikret ŞENEL ve Semiha DEMİREL’in babaları, Tayfun, Tarık, Tuğba, Göknil ŞENEL, Aysu ÖZAY ve Arzu DİNÇER’in dedeleri; Arif Hikmet ŞENEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Dodurga Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Dodurga Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Sağlık Mahallesi halkından, Emine DOĞANÖZ’ün eşi, Dilaver, Yücel ve Yılmaz DOĞANÖZ’ün babaları, Hatice, Sevda ve Canan DOĞANÖZ’ün kayınpederi; Bilal DOĞANÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Şahinler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Aşağısoku Mezarlığı'na defnedilecektir.

        6- Sağlık Mahallesi sakinlerinden, Mehmet ÇELİK ve Hatice ÜNALAN’ın babaları, Recep, Hüseyin ÇELİK, Hakan ve Arif ÜNALAN’ın dedeleri; Ali ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

     Cenazesi bugün Küplüce Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         7- Kıbrısçık İlçesi Geriş Köyü halkından Merhum Selvet KIVRAK’ın eşi, Mehmet, Hasan, Durmuş, Ramazan, Sema’nın anneleri; Kesire KIVRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Geriş Köyü camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak