Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 14 Nisan Pazar)

Vefat edenler (Bugün 14 Nisan Pazar)
  14 Nisan 2019

         1- Seben İlçesi Gökhaliller Köyü halkından Merhum Ali KIŞLAK’ın eşi, İbrahim KIŞLAK ve Safiye ARSLAN’ın anneleri, Saim ve Zafer KIŞLAK’ın babaanneleri; Düriye KIŞLAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben İlçesi Gökhaliller Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          2- Çamyayla Köyü Değirmenözü Mahallesi halkından Bolu Belediyesi'nden emekli Kültür Mahallesi eski muhtarlarından Muhittin YAMAN’ın eşi, Merhum Seyfettin YAMAN ve Çarıkçı şirketler grubu personeli Ahmet YAMAN’ın anneleri, Züleyha ve Fatma YAMAN’ın kayınvalidesi, Serap, Sercan, Serkan, Sedat ve Seçil YAMAN’ın babaanneleri; Sevgi YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

          3- Merhum Celal Baskalyoncu ve Pakize Baskalyoncu’nun torunları, Melek ve İlyas Ozdemir’in oğulları, Yeşim Özdemir’in eşi, Arzu-Aysel ve Recep’in kardeşleri, Ahmet-Aysel Ugur, Ali-Nevin Başkalyoncu’nun yeğenleri; Murat ÖZDEMİR yakalandığı hastalığa yenik düşmüştür.

          Cenazesi yarın (15.04.2019 Pazartesi) Karadeniz Eregli’deki evlerinden alınarak Güldere Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Gümüşhaneli’ler Mezarlağı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak