Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 8 Nisan Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 8 Nisan Pazartesi)
  8 Nisan 2019

         1- Mudurnu İlçesi Ordular Köyü halkından Merhum Mehmet ve Fatma GÜLEN’in oğlu, İfakat GÜLEN’in eşi, Bahattin GÜLEN ve Gönül KAHRAMAN’ın babaları, Mustafa KAHRAMAN ve Hilal GÜLEN’in kayınpederi, Fatih, Zafer, Soner, Sudenaz, Selim ve Beyza’nın dedeleri; Muzaffer GÜLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Ordular Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben İlçesi halkından Gülhan ŞAHİN, Ümmühan YÜCEL, Nuran AKPINAR, Songül DEMİR ve İsa DEMİR’in anneleri, Musa DEMİR’in eşi; Seher DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi bugün Seben İçesi Yeni camide kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Seben Merkez mezarlığına defnedilecektir.

         3- Çaygökpınar Köyü halkından Merhum Mustafa KÜÇÜK’ün eşi, Emine ERKAN, Fikriye ERKAN ve Şükriye’nin anneleri, Seyfettin ERKAN’ın kayınvalidesi; Hayriye KÜÇÜK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Akçakavak Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çaygökpınar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak