Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Muhtarlık kutlaması kana bulandı 

Muhtarlık kutlaması kana bulandı 
  7 Nisan 2019

  Kılıçarslan Mahallesi Muhtarlığını kazanan Volkan Türk’ün At Yaylası’nda verdiği kutlama gecesi dönüş yolunda kana bulandı. 

         Muhtarlık kutlaması kana bulandı 
         Kılıçarslan Mahallesi Muhtarlığını kazanan Volkan Türk’ün At Yaylası’nda verdiği kutlama gecesi dönüş yolunda kana bulandı. 
          Alınan bilgiye göre Kılıçarslan Mahallesi Muhtarlığı için üç aday yarıştı. Eski Muhtar 719 oy alarak yeniden muhtar seçilirken, Sedat Sapmaz 569 oy, Hakan Güngör ise 412 oy aldı. 
          Tekrar muhtar seçilen Volkan Türk cumartesi akşamı At Yaylası’nda yemekli içkili kutlama programı düzenledi. Gençlerin ağırlıklı olduğu yemekli içkili eğlencenin sonunda herkes araçları ile evlerine dönerken, Seçilen Muhtar Volkan Türk’ün halasının oğlu Fırat A. ile seçilemeyen muhtar adayının oğlu Yusuf Güngör araçlarını durdurarak kavgaya tutuştu. Fırat A., Yusuf Güngör’ün otomobilden inmesine fırsat vermeden öldüresiye darp etti. 
         Olayın ihbarını alan jandarma ekipleri dün gece At Yaylası yolu üzerinde çalışma yaparak olayı aydınlatmaya çalıştı. 
   

  • yazık8 Nisan 2019 . 12:21

   Hiç şaşırmadım.Yakışır köy gençlerine
  • Alemdaroğlu 8 Nisan 2019 . 10:42

   Hakan abi gerekli cevabı vermiş sadece yapılan şey kahbece olduğundan can sıkıcı yusuf kardeşimiz taş gibidir vede süreci öfkeyle değil kanunen halletmekte kimse iş çıkarmasın kendine
  • Hakan güngör 8 Nisan 2019 . 09:54

   Olayın muhtarlık seçimiyle uzaktan ve yakından alakası yoktur volkan benim kardeşimdir oda beni abisi olarak görür ve bu iki aile arasında kesinlikle ve kesinlikle en ufak bir husumet olamaz dostluğumuz bakidir oğlum Yusuf güngör kalleşce ve kahpece sağ gözüne darp almıştır karşı karşıya gelip yapılan bir kavga değildir kana bulama yoktur oğlum sağlıklı dim dik ayaktadır arayan soran tüm dostlara duyurulur saygı ve sevgiyle kalın
  • bolulu8 Nisan 2019 . 09:36

   muhtarlığı kaldır gitsin... bu devirde gerek yok. e-devlet var, internet var. var da var... boşuna maaş alıyorlar.
  • Harbici8 Nisan 2019 . 08:59

   Bu şiddet niye ? Demokratik bir seçim yapilmış. Kaybeden tarafta kazananı kutlamak için verdiği yemeğe icabet etmiş. Keşke alkol olmasaymış.
  • Ümmiye8 Nisan 2019 . 07:15

   Allah akıl fikir versin

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak