Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

31 Mart Bolu’nun Alaaddin Yılmaz’dan Kurtuluşudur!!!

31 Mart Bolu’nun Alaaddin Yılmaz’dan Kurtuluşudur!!!
  2 Nisan 2019

  A.Y. “En büyük mağlubiyeti Bolu’da aldık. Bu mağlubiyete vesile olanlar bu sokakta dolaşmaması lazım. Orasını burasını oynataraktan o hadiseye bakanlara hakkımı helal etmek istemiyorum” şeklinde bir cümle kullanarak, hedef saptırmaya çalıştı. 

         31 Mart Bolu’nun Alaaddin Yılmaz’dan Kurtuluşudur!!!
         Seçimden hemen önce Bolu’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın; birlikte Belediye binasına doğru yürürlerken; “tarihi dokunun ortasında bu ne biçim bina” diye Alaaddin Yılmaz’ı fırçaladığı ve makam odasında 1.saat 15 dakika fırça faslının devam ettiği konusuna hiç değinmeyen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti’nin Bolu’da uğradığı hezimetle ilgili yaptığı açıklamada; “En büyük mağlubiyeti Bolu’da aldık. Bu mağlubiyete vesile olanlar bu sokakta dolaşmaması lazım. Orasını burasını oynataraktan o hadiseye bakanlara hakkımı helal etmek istemiyorum” şeklinde bir cümle kullanarak, hedef saptırmaya çalıştı. 
            31 Mart Bolu’nun Alaaddin’den kurtuluş günüdür!
            Bolu halkı; 31 Mart’ı adeta Bolu’nun Alaaddin’den kurtuluşu ilan edercesine, CHP’nin Bolu’da ömrü boyunca göremediği bir oy oranıyla AKP’yi hezimete uğrattı. Bolu’daki seçimin açık ara kaybedilmesinde en büyük sorumlu bizzat kendisi olan Alaaddin Yılmaz ise yine adres şaşırtmaya çalıştı. Recep Tayyip Erdoğan sayesinde kazandığı seçimlerle Bolu’da15 yıl belediye başkanlığı yapan Yılmaz, başkanlığı süresince sürekli yap-boz şeklinde gerçekleşen hizmetleri(!) ile Bolu halkının parasını çarçur ettiğini ve halka Bolu Beyi gibi zulüm yaparak herkesin nefretini kazandığını unutmuş olacak ki, kendisini sütten çıkmış ak kaşık gibi gösterip FETÖ konusunda olduğu gibi yine başkalarını suçlamaya çalışmış bulunuyor. AKP’li ve MHP’lilerin bile oylarını KURTARICI olarak gördükleri Tanju Özcan’a verdiğini ve bu nedenle Türkiye genelinde AK Parti’nin CHP’ye kaptırdığı belediyelerin en başında Bolu’nun geldiğini bütün Bolu halkı biliyor. 
          Siyasi pişkinlik ve adam gibi adam meselesi! 
          Türkiye’de en büyük mağlubiyeti Bolu’da aldıklarının altını çizen Aladddin Yılmaz bu yenilginin en büyük sorumlusunun bizzat kendisi olduğunu unutturmaya çalışarak; “Türkiye’nin geneline baktığımızda birçok yerde oynamalar oldu. Bolu’da oynama olmadı. Bolu’da yer yerinden oynadı. Sadece merkezden bahsetmiyorum ilçelere de bakarsanız biz şu ana kadar en büyük mağlubiyeti Bolu’da aldık. Hem merkezi kaybettik hem ilçeleri kaybettik. Ben partimin kurucusu olduğum ilde böyle bir mağlubiyetin ezintisinden kendimi kurtaramadım. Buna vesile olanlar buna göz yumanlar orasını burasını oynataraktan o hadiseye bakanlara hakkımı helal etmek istemiyorum. Çünkü genelde böyle bir sıkıntı olsaydı bunu biraz daha hoş karşılayabilirdim ama Türkiye’nin hiç bir yerinde böyle bir mağlubiyet olmamıştır. Bu mağlubiyete vesile olanlar bu sokakta dolaşmaması lazım. Ama maalesef siyasi pişkinliği o noktaya getiriyoruz ki adam gibi dik duran adamlara ihtiyacımız var. İnşallah o adamları Bolu çıkartır” dedi.
   

  • Ugur9 Mayıs 2019 . 07:02

   Aynen katılıyorum iyiki iyikii kurtulduk Bolu düşmanından açtan doymak bilmeyen tamahkardan asıl kendi nasil gelecek aramızda.......
  • Alaaddin'in Lambasi13 Nisan 2019 . 21:23

   Bundan 14 yil once, Bolu'nun basina, Bolu'ya dusman 15 tane adam getirseydiniz, Bolu'yu yasanmaz hale getir deseydiniz, 15 Bolu dusmani Alaaddin'in verdigi zarari veremezdi. 4.5 milyona heykel dikecegine, 8 milyona teleferik yapsaydi dicem ama, vizyon lazim, adamda beyin lazim.. 10 yildir buyuksuya atilan betonla, sehrin heryerine dikilen dubalarin parasini toplasaniz bir Bolu daha yapilir. Alaaddin efendiden kurtulduk ama, Tanju bey hesap sorar diye oy verdik, kankasi cikti.
  • Alaaddinzede6 Nisan 2019 . 16:05

   Döneminle alakalı yazacak o kadar şey var ki.Belki en basit örnek Bolu belediyesinin sitesinden e-imar’ı açıp Bolunun son 15 yılda yapılan imar planlarına bakmaktır.Düz ovada sivri bela diye bir laf var ya işte sen Bolunun düz ovasının sivri belası oldun.1km uzunluğunda düz giden tek yolu yok Bolunun son 15 yıllık planlarda. Nasıl bir şizofreni varki sende Bolu’yu dünya kenti yaptığını iddia edebiliyorsun.Keşke seçime senle girselerdi de asıl hezimeti görseydi
  • Yurdanur Samanoğlu4 Nisan 2019 . 13:07

   Tüm özelliğini, güzelliğini yitirmiş BETONKent olmuş; Geçmişi, HAFIZASI YOKedilmiş, ruhsuz, içler acısı BOLU
  • Cevdet çelik4 Nisan 2019 . 09:12

   Evet kurtulduk, iyi tespit
  • Kandırıkçı3 Nisan 2019 . 23:05

   Alaaddin de mi kandırmış RTE yi , hiç mi haberleri olmamış yeni belediye binasının inşaatından
  • Canı Sıkılan Adam3 Nisan 2019 . 18:52

   hahaha. Yorumları okuyorum da aktroll seçmenlerin epey epey zoruna gitmiş Tanju'nun kazanması. Müstehak olum size. Alaaddin olsun olmasın zaten AKP seçilemicekti. Sadece Aladdin değil direk AKP bitti. Ayrıca sayın alaatttinnciiimm umarım yolda karşılaşırız da o suratına iki çift laf söylemek nasip olur. Unutmadık millete yaptığın eziyetleri. Ayrıca F. Metini de övüp durmayın. al birini vur ötekini. ikisi de aynı renk. biri kuru biri curu
  • emre yilmaz 3 Nisan 2019 . 18:25

   Sen bu boluyu o chp ye pesgeh cektin ya ruzi mahserde 10 parmagimiz yakandadir bilesin.Sen ve o kibirli il baskaninin ipinin cekilmesine az kaldi Allah sizi islah rylesin boluyu sol zihniyete zihniyetsizlere pesreh cektiniz.tuh sizin sifatiniza
  • Kartal3 Nisan 2019 . 15:52

   Once sen kendin nasil cikacan o sokaklara onu dusun. Bolu'da ak parti kaybettiyse bunun ilk sorumlusu sensin. Ikincisi ise seni baskanlikta tuttuklari icin Ak parti bolu yonetimidir.
  • hoşgörü@hotmail.com3 Nisan 2019 . 14:04

   16 yıl önce yola çıkarken jeep yoktu. Para yoktu. 500 tl lik eşarplarla sokakta müslümanlar yoktu. Takma kirpikliler yoktu. Sokaklarda çalışan bayanları horlayan onları aşağı gören insanlar yoktu. O zaman sokakta insanlar vardı. ve o dan kazanmışlar vardı. Bugün kendinin nerden geldiğini unutmuş dağları ben yarattım edasıyla dolaşan insanlar sivil toplum örgütleri millet sanki kendilerine mahkummuş gibi davrananlar ve birbirlerine düşmüş bir topluluk. Ne diyel
  • Sebenli 143 Nisan 2019 . 12:41

   Alaattinin bu açıklamalarından ve seçim sürecinde yaptıklarından dolayı bir sebenli olarak hicap duymaktayım.. İnsan bunları söylerken biraz utanır. Tanju ile işbirliğinizi yaptığnızı bütün sebenliler ve bolular bilmekte. Çıkıp Fatih Metin'e laf söylemek ayıptır, günahtır. Fatih Metin adam gibi adamdır .
  • kıbrıscıklı3 Nisan 2019 . 12:19

   Adamda yüz yok
  • insan3 Nisan 2019 . 11:19

   İnsanda biraz utanma duygusu olsa şu lafları söyleyemez. Seçim çalışmaları boyunca halkımıza senin yüzünden her gittiğimiz yerde boynumuz bükük kaldık. Sn ise aday gösterilmedim diye gittin tanju ile işbirliği yapıp CHP ye çalıştın. Hiç utanmadan birde çıkıp şu lafları edebiliyorsun ya pes dedirtiyorsun gerçekten.
  • Celal3 Nisan 2019 . 09:55

   Kaşarlık demek ki böyle bir şey. Bolu Fatih Metini istemiyor diye avazımız çıktığı kadar bağırdık ama dinletemedik. Tanju beye verdiğin desteği herkes biliyor. Şimdi Tanju bey yaptığınız usülsüzlükleri, keyfiyeti ve torpille işe alınanlara dokunacak mı? yoksa üstünü kapatacak mı? İşe göre eleman alındı ise eyvallah ama adama göre iş verildi ise onun gereği yapılmalı.
  • Salih ÖZDEMİR3 Nisan 2019 . 09:41

   A yılmaz kandil pilavıyla beraber Akpnin helvasınıda dağıtsaydı daha anlamlı olurdu. Yanlı haber yapan bazı gazeteler in bu saatten sonra saf değiştirmeleri Bolu halkı nezdinde itibarı olmayacaktır. Partisine uzun yıllar gönül vermiş birisi eğer tam tersi oy kullanıyorsa bunu ancak Türkiyede ilklerin olduğu Bolu lu Alaaddin Yılmaz sayesindedir. Bolu da bolulular değil akp kaybetmiştir.Tanju Özcanı tebrik eder önce arşiv in yanması ve18. madde mağdurlarının ara
  • Salih ÖZDEMİR3 Nisan 2019 . 09:21

   Seçim sürecinde Fatih metin her gittiği yerde projelerini açıklayacağına sana olan nefret derecesindeki tepkilere cevap vermekten bıktık usandık demişti.Bu seçim senin karnendir.Bu sonuçla Boluda ak partiyi bitiren adam diye anılacaksın.Asıl bekaa meselesi vatandaşın geçim derdi,8 ay içinde 400 küçük esnafın yok olmasıydı.Cumhurbaşkanının bile büyük sanayiden ne bir görsel nede bir tek kelime etmemesi senin zorlamalarınla girilen bu yolun yanlış oluşundandır.
  • İlhami3 Nisan 2019 . 06:06

   Sayın Alaaddin beyin Bolu'ya yaptığı hizmetler nasıl inkar edilemezse devletin kendisine verdiği ve hatta vermediği gücü kendi kişisel hırsı,intikam duygusunun tatmini için kullandığı da inkar edilemez.Keşke "ben kıralım"duygusuna kapılmasaydı.Neyse gülü güle Alaaddin bey.
  • Adil3 Nisan 2019 . 04:33

   Mezarliklar kendini vazgeçilmez sananlarla dolu..fatih beyi sırtından vuranlar,beceriksizliklerini fatih beye ödetmeye çalışanlardır.
  • AYHAN3 Nisan 2019 . 02:35

   asıl senin genel merkezin. sana hesap sorması lazım.arkadaş sen erdoğan ın sayesinde(erdoğan ve akparti olmasa yarım dönem bile şeçilmezdin.) 15 sene başkanlık yaptın.neler yaptında bolu halkını partimize küstürdün diye. PES DOĞRUSU BU KADARDA PİŞKİNLİK OLMAZ..
  • Taner EHİL3 Nisan 2019 . 00:51

   "Kibir" Döneminin Sonu...!
  • Muhteşem suleyman3 Nisan 2019 . 00:28

   Gazete yorumlarini bi oku millet senin için neler yaziyor bide çıkmış aklinca hedef saptiriyosun eger tanju ozcanda seninle yoluna devam edip senin yaptigin 15 yili denetlemezse oda vebale girecek ve tanju beyde bir dahaki seçimde kaybeden taraf olacak ama her seyi denetleyip arastirirsa boluyu temelli kazanan baskan olarak tarihe geçecek birde bugün personeli ziyaret etmişsin başarını işe aldiklarinla başardın ve gayet neşeli ve mutlu dolaşmissin zaferini kutlamaya ciktin sani
  • Muhteşem suleyman3 Nisan 2019 . 00:18

   Aynanın karşısina geç bi bak kendine ve 15 sene çalıştığın kadrona kac tanesi akp li önce bunların hesabini ver bütün sebenliler ve belediye calisanlari olarak altin tepsi ile chp ye teslim ettin belediyeyi eğer ankara bunlari görmezden gelirse bundan sonra sandığa bile gitmez bolu halki adaletli dürüst adam gibi adamlar la yeniden teskilat kurulmazsa boluda akp bitmistir bundan sonra içinde allah korkusu olan akp liler hepinizin doganayda dahil bu partide istemiyor sizi
  • Muhteşem suleyman3 Nisan 2019 . 00:06

   Herkes senide fatih metinide biliyor taniyor keşke bu partiyi kullanmana reis izin vermeseydi bak bugün kazanan akp olacakti insallah reis uyanmistir artik boluyu kimlere emanet ettigini ne kadar içici ne kadar akp düşmanı varsa onlari aldiniz belediyeye onlari gecirdiniz kadrolara bunu bolu halki bilmiyormu tiksindirdin milleti partiden sana gosterilen tepki bu keşke seni yapsaydi reis bugün tanju ozcan daha çok fark atacakti akp ye bu güne kadar hep akp ye verdim oyumu ama sana hakk
  • Muhteşem suleyman2 Nisan 2019 . 23:57

   Sapkani önüne alda bi düşün boluda başkan olduysan reis sayesinde oldun hizmetleride reis sayesinde yaptin hadi varsa cesaretin ciksana bagimsiz bakalim kim oy verecek sana senin akp ye ve boluya attığın en büyük kazık olarak tarihe gececeksin ve bu boluda yasayamacaksin ve o yaptığın sanzelidede sen yuruyemeyeceksin ve bir dünya insanin yerlerini parsel edip kendi cikarlariniz icin kullandınız mal varliginizi hesaplayamazlar bile sen ve yanindaki birlikte çalıştığın kiş
  • Muhteşem suleyman2 Nisan 2019 . 23:49

   Görecez bundan sonra bolu sokaklarina bi çık sen önce bu millet seni affetmeyecek sen kazandirdin chp ye boluda seçimi bide çıkıp bu partiyle reisle bu partiğe gönül vermiş insanlarla dalga geçer gibi bir açıklama nasil yapiyorsun hicmi mide yok sende her ortamda her toplantida fatih beyi yerden yere vuran sen degilmiydin tanju ozcanida her yerde öven sen degilmiydin bu partiye bu partiye gerçekten gönül vermislere ihanet ettin sen nasil can vereceksin ve bu veballeri nasıl o

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak