Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Tanju Özcan her kesimden oy alarak Başkan seçildi

Tanju Özcan her kesimden oy alarak Başkan seçildi
  31 Mart 2019

  Bolu'da Cumhur İttifakı tutmadı. Ak Parti Genel Merkezi Bolu'da yapılan yanlışları görmezden geldi. Alaaddin Yılmaz'ın zulümlerine ses çıkarmayan İl Yönetimi, Belediye Başkanı ile birlikte seçimlerin kaybedilmesinde en büyük rolü oynayarak, Belediye Başkanlığının anahtarını adeta altın tepsi ile Tanju Özcan'a sundu. Özcan da yaptığı teşekkür konuşmasında; Cumhur İttifakından, AK Parti ve MHP seçmenlerinden oy alarak seçimleri kazandığının altını çizdi.  

          Tanju Özcan her kesimden oy alarak Başkan seçildi      

          Bolu'da Cumhur İttifakı tutmadı. Ak Parti Genel Merkezi Bolu'da yapılan yanlışları görmezden geldi. Alaaddin Yılmaz'ın zulümlerine ses çıkarmayan İl Yönetimi, Belediye Başkanı ile birlikte seçimlerin kaybedilmesinde en büyük rolü oynayarak, Belediye Başkanlığının anahtarını adeta altın tepsi ile Tanju Özcan'a sundu. Özcan da yaptığı teşekkür konuşmasında; Cumhur İttifakından, AK Parti ve MHP seçmenlerinden oy alarak seçimleri kazandığının altını çizdi.   

         31 Mart yerel seçimlerinde CHP'li Tanju Özcan'ın Bolu Belediye Başkanlığını açık ara önde kazanmasını partililer Demokrasi Meydanında doyasıya eğlenerek kazandılar.
  Sandık sonuçlarının açıklanmasının ardından Özcan'ın kazanacağının kesinlik kazanmasının ardından binlerce vatandaş belediye önüne akın etti. Ellerinde Türk bayraklarıyla belediye binası önüne gelen vatandaşlar meşaleler yakarak Özcan'ın zaferini kutladılar. Belediye önünden atılan havai fişekler gökyüzünü aydınlatırken partililer büyük coşku yaşadı.

         Seçim otobüsüyle Demokrasi Meydanına gelen CHP'li Özcan'ı partililer sevgi gösterileriyle karşıladı. Özcan'ın gelişi sırasında onlarca havai fişek atıldı. Meydanı dolduran kalabalığa seslenen Özcan, tüm partililere teşekkür etti.

         Bolu Belediye Başkanı seçilen Özcan yaptığı açıklamada, Bolu tarihinde bir ilk yaşandığına dikkat çekerek, “Bolulular beni hem milletvekili olarak seçti, hem de belediye başkanı olarak seçti. Allah onlardan razı olsun. İnsanları mutlu edebildiysek ne mutlu bize. Söz verdiğim gibi tarafsız ve herkesi kucaklayan bir belediye başkanı olacağım” şeklinde konuştu.

          Kendisine CHP ve İYİ Partili seçmenlerin yanı sıra, AK Parti ve MHP’li seçmenlerin de oy verdiğini ifade eden Özcan, bundan sonraki süreçte projelerini hayata geçirerek söylediklerinin arkasında duracağını kaydetti.

  • kürşat11 Nisan 2019 . 13:04

   ilk icraatı suriyelilere yardımı kesmek , vicdansız ,senin seçilmen demek savaştan , tecavüzden kaçan gariban yaşlı çocuk kadın demeden yardımları kesiyorsan ve sana bu yüzden destek verenler varsa , bilin ki sizde zalimsiniz , yardım kesmek nedir faşist başkan , biz ensarız atalarımızdan böyle gördük, eğer atalarınızı inkar ediyorsanız diyecek söz yok, yazıklar olsun sana ve sana oy verenlere , illa ki ak partiye oy verin demiyorum , tabiki ders almalı...
  • S.A.Y8 Nisan 2019 . 19:34

   her kesimden oy almadı bizlerden aldı oy manipülasyon yapmayın her kesim oy vermedi bakalım oy verenlere belediye şans tanıyacakmı yoksa şimdiden zibidi yanaşma tayfası kulislerde dolaşıp şans onlara mı verilecek göreceğiz ...ayrıca adamın tanju piavcı tanju diyen ödemeleri yapamaz diyenleride bizzat isim ile bildireceğim başkanıma selamlar.
  • YURDAKUL YİĞİT5 Nisan 2019 . 18:48

   Sayın Tanju Özcan’dan isteğimizdir; Hükümetin çok yanlış dış politikaları sonucunda ülkemize en az 5 milyon göçmen girdi. Bunları geçici olarak gelmiş gibi gösterildi ama ne yazık ki kalıcı oldular. Ülkemizin kıt kaynakları ne yazık bunlara harcanıyor. Üstelik de bize bu konuda hiçbir şey sorulmuyor. Bugüne kadar tam 37 milyar dolar Suriyeli göçmenler için harcandı. Bolu Belediyesi lütfen kaynaklarımızı bunlar için harcanmasın. Şehrimize sahip çıkalı
  • Kadir Barlas2 Nisan 2019 . 12:13

   Hayırlı olsun Başkan,başarılar dilerim.
  • Hakan Turtsever2 Nisan 2019 . 09:07

   Öncelikle Bolu'yu ve Sayın Tanju Özcan'ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Bolu halkı bu seçimle kazanmıştır. Doğasına, insanına saygı gösteren bir insan görev başına gelmiştir. Tanju Özcan göreve başladıktan sonra Alaaddin Yılmaz döneminde yapılan tüm işleri gözden geçirmeli, yapılan işleri denetlemeli ve kul hakkı yiyenlerden hesap sormalıdır. AKP yıllar boyu kul hakkı yedi, kamu kaynaklarını yandaşlarına peşkeş çekti. Yaptıkl
  • bolulu1 Nisan 2019 . 20:48

   alaattin yılmazın eski yaptıklarının hesabı sorulmalı.
  • Aydınlık Türkiye'ye D1 Nisan 2019 . 19:13

   AKP bu güne kadar bir çok seçimde manipülasyon yaptı, oylar çalındı... Geçtiğimiz dönemde de Mansur YAVAŞ Ankara'da kazanmıştı. Ama çirkin oyunlar o zaman da sergilendi ve hak etmediği halde Melih Gökçek kazanmış oldu... Şimdi hak yerini buldu. AKP bitmiştir. Helal olsun bolu... Helal olsun Tanju Özcan. Türkiye'yi ve Bolu'yu aydınlık günler bekliyor.
  • mustafa1 Nisan 2019 . 14:55

   Nurettin şerefli bir delikanlıysan,onurun varsa,akp yi seviyorsan hemen istifa et.ey akp li yetkililer.bolu da Alaaddin yılmaza olan nefretten seçimi kaybettiniz.bu zata 15 yıldır bolu ya yaptıklarını burnundan getirmez seniz sizinde şerefinizden samimiyetinizden şüphe ederim. il başkanını ve teşkilatı da gözden geçirin,
  • Vatandaşın Sesi1 Nisan 2019 . 10:12

   İstanbul’un AKP adayı Binali Yıldırım kaybettiğini anlayınca hemen İçişleri ve Adalet bakanları ile toplantı yapıyor. Bunu hangi sıfatla yapabiliyor. İşte burada şunu iyi görmeliyiz; AKP her fırsatta devletin olanaklarını kullanarak adil olmayan bir şekilde seçimlere giriyor. Ama haksızlar. Manipülasyon yapıyorlar. Bizi sürekli kandırmaya çalışıyorlar. Ama artık uyandık. Hoş geldin Ekrem İmamoğlu. Hoş geldin İstanbul’un asil belediye başkanı. Hoş ge
  • bolunun hainleri1 Nisan 2019 . 10:01

   tarihe hain olarak geçeceksiniz inşallah reis artık görmüştür boluyu kimlere emanet ettiğini. hainler sayesinde zafer kazanıldı.
  • Mehmet Yıldız1 Nisan 2019 . 09:53

   Boluda akpartili bakan yardımcısı akpartili milletvekilleri ve akpartili belediye başkanı sürekli bir rekabet ve birbirlerine çelme takma peşindeydi ne yazıkki.Bolu halkı da yeter artık sizin aranızdaki husumet deyip rakip partiyi yönetime getirdi.Evhamlı hastalıklı tipler yerine biraz da chpyi deneyelim dediler..
  • Şakir Temelli1 Nisan 2019 . 09:39

   Halkın görüşüne değer vermeyen, kamu kaynaklarını boşa harcayan, bizleri bozuk ve kalitesiz yollara, çirkin kaldırımlara mahkum eden, Gölcük'ü yandaşlarına peşkeş çekip doğal dokuyu bozan, Alaaddin YILMAZ defolup gitti. Hayırlı olsun Bolu. Adam gibi adam Tanju Özcan sana da başarılar diliyorum. Yolun açık, şansın bol, Allah yardımcın olsun.
  • İsa Demirci1 Nisan 2019 . 09:33

   Kardeşi kardeşe düşman ettiler, Halkı ayrıştrdılar. Halkımızı soğana muhtaç ettiler. Yokluk kuyruklarının adını varlık kuyruğu diyerek halkı her zaman kandırdılar. Din sömürüsü yaptılar. Güzelim GÖLCÜK'ü bile mahvettiler. Ama Türk halkı AKP'nin gerçek yüzünü artık gördü. Yakında tarih sahnesinden silinecek ve hesap verecekler. Seçimi açık farkla kazanarak Bolu'da Belediye Başkanlığını kazanan Tanju Özcan'ı yürekten kutluyor, ba
  • mustafa1 Nisan 2019 . 08:52

   sen oyna alaaddin sen oyna
  • Mithat Kara1 Nisan 2019 . 00:57

   Sayın Tanju Özcan'ı kutluyorum. İyi işlere imza atacağından eminim. En kısa zamanda belediyenin işleri denetlenmeli ve hırsızlardan hesap sorulmalı...
  • sabahattin31 Mart 2019 . 23:52

   BU ALLATTİN YILAZ VE NURETTİN DOĞANAY IN ESERİ HESAP SORULMALI

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak