Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Erdoğan'ın mitingine katılanlar alana sığamadı

Erdoğan'ın mitingine katılanlar alana sığamadı
  27 Mart 2019

  Erdoğan'ın mitingine katılanlar alana sığamadı Ak Parti Genel Başkanı ...

         Erdoğan'ın mitingine katılanlar alana sığamadı       

         Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı Bolu Belediye Başkan adayı Fatih Metin’e destek olmak ve Bolu halkıyla buluşmak için İlimize geldi.

         Demokrasi Meydanı'nda Bolu halkıyla buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine yoğun ilgi vardı.

         Kalabalık alana sığmadı

         Sabahın ilk saatlerinden itibaren miting alanını dolduran Bolulular, alana sığmayınca miting alanı genişletildi. İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan Kadı Camii'nin önüne kadar çekilen bariyerin ardından açılan alan yine yeterli olmayınca mitinge katılan binlerce vatandaş mitingi bariyerler dışından seyretmek zorunda kaldı.

        Vatandaşları selamladı

         Ak Parti Genel Başkanı ve  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Düzce mitinginden sonra saat 14:10 gibi Atatürk Stadyumu'na helikopterle iniş yaptı. Burada yapılan protokol karşılamasının ardından Erdoğan Stadyum Caddesi ve İsmet Paşa Caddesi üzerine vatandaşları selamlayarak miting alanına geldi. Saat:14;30’da mitingine başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bolululara seslendi.   

   

  • BOLULU28 Mart 2019 . 09:09

   Okulları oraya toplayıp, orada yoklama alınırsa tabi sığmaz. Bu başlıkla haber yapılacağı çok bariz belliydi keşke o gelenlerin arasında olup kimlerin hangi saatte nerede olması gerekirken orada olduğunu ve parti otobüsünün imamhatipten öğrenti taşıdığı resimleride yayımlasaydınız.
  • yılmaz 27 Mart 2019 . 21:48

   %80 Nİ TOPLAMA VE ÖĞRENCİ..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak