Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 25 Mart Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 25 Mart Pazartesi)
  25 Mart 2019

        1- Kürkçüler Mahallesi halkından, Nazmiye ÖZALP’in eşi, Sinan ÖZALP ve Nurten ÇİLOĞLU’nun babaları, Köy Hizmetleri'nden emekli, Kürkçüler Mahallesi eski muhtarı; Nazmi ÖZALP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kürkçüler Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben İlçesi Bakırlı Köyü halkından, Nezaket AYTEKİN’in eşi, Ali AYTEKİN’in kardeşi, Düriye CİVELEK’in abisi, Zeki AYTEKİN, Gülfiye CİVELEK ve Gülhan AK’ın babaları, Saip AK ve Hüseyin CİVELEK’in kayınpederi, Mehmet ÖZDEMİR’in eniştesi; Mustafa AYTEKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Yolçatı Köyü halkından, Merhume Vahide YAMAN’ın eşi, Emine ÇETİNTAŞ, Ümit, Mustafa ve Merhum Erkan YAMAN’ın babaları, Yaşar ÇETİNTAŞ, Semiha, Aylin ve Seçil YAMAN’ın kayınpederi, Erman, Gamze, Yelda, Betül, İdil, Erim, Bora ve Defne’nin dedeleri, Emekli Öğretmen; Davut YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yolçatı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Taşkesti Beldesi Gökören Köyü halkından, AİBÜ Edebiyat Fakültesi çalışanı Sami AYDOĞAN ve Şinasi AYDOĞAN’ın babaları; Mustafa AYDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Taşkesti Beldesi Gökören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  • Serafettin Gündüz Emekli25 Mart 2019 . 15:09

   Davut agabeye Allah rahmet eylesin. Ailesine sabir dilerim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak