Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Tanju Özcan kankisini yine yalnız bırakmadı !

Tanju Özcan kankisini yine yalnız bırakmadı !
  20 Mart 2019

  Ak Partililerin dahi katılmadığı törene Tanju Özcan’ın ne diye katıldığı anlaşılamadı.

  Tanju Özcan kankisini yine yalnız bırakmadı !Tanju Özcan kankisini yine yalnız bırakmadı !Tanju Özcan kankisini yine yalnız bırakmadı !Tanju Özcan kankisini yine yalnız bırakmadı !

           Bolu halkının parasının boşa gittiği yönünde herkesin hem fikir olduğu, “gökyüzünde yalnız gezen Köroğlu heykeli” için Alaaddin Yılmaz üstüne üstlük bir de tören düzenleyerek açılış yaptı. 

          Vatandaşların bir kısmının da “at ve kelebek” adını taktığı heykel için bilindiği gibi 4 milyon 130 bin lira harcandığı CHP’li Mustafa Aksoy’un belediye denetleme raporunda ortaya çıkmıştı.

         Bu yüzden Alaaddin Yılmaz son toplantıda CHP’li üyeler Mustafa Aksoy ve Erhan Beykoz’a “şerefsiz” diye hitap etmişti.

         Açılışa Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, CHP Bolu milletvekili ve belediye başkan adayı Tanju Özcan, AİBÜ Rektörü Mustafa Alişarlı, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov, Azerbaycan, Türkmenistan ve Kazakistan Büyükelçileri ve Köroğlu Heykeli Heykeltraşı Murat Mansurov katıldı.

          Tanju Özcan ne hikmetse yine vardı!

         Ak Parti Belediye Başkan adayı Fatih Metin, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve diğer diğer Ak partililer törene katılmadı.

         Ak Partililerin dahi katılmadığı törene Tanju Özcan’ın ne diye katıldığı anlaşılamadı.

  • Taner EHİL21 Mart 2019 . 12:50

   Bu heykelin ana yapılış amacı; kentin ve otobanı kullananların her yönden görülebilmesi değilmiydi kardeşim..? Böylelikle Köroğlu'nun ve şehrin tanıtımana katkı saglamasıydı.. Görebiliyormuyuz: Hayır..! Peki ne oldu..? Çıka çıka rezalet birşey çıktı.. Projeyi seçenlerin içinde, hiçmi soran olmadı bunu; "PROJENİN ANA UNSURU HEYKEL NERESİNDE be kardeşim bu koca yapının" diye.!!!!!!! En basit mantık bile bunu sorar aslında..! Milletin parasına yazık
  • Mahmut21 Mart 2019 . 09:25

   Kelebek heykelini aşağıdan bakınca görebilen oldu mu?
  • Sebenli21 Mart 2019 . 08:09

   Bir sebenli olarak bu işbirliğinden hicap duyuyorum. Bizde bir kahvenin kırk değil ömür boyu hatırı vardır.fatih metin beyin ankarada çok iyliğini gördük .bütün gücümüzle onu destekliyoruz.
  • Habib DOĞRU20 Mart 2019 . 22:58

   Bu küçük heykelciğe, her baktığımızda birilerini anacağımız doğrudur.! :)
  • numan20 Mart 2019 . 22:41

   Tancu, yılmazın kaleci olduğu akp nin kalesine tek şut atmadı...atmaz da..icazetinde ki imza kankaca.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Cafe Koltukları Cafe Sandalyeleri Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak