Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Verdik gitti !

Verdik gitti !
  17 Mart 2019

  Bolu Belediye Başkanı Muzaffer Işın döneminde yapılan yurt binası, 35 yıl sonra Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından Tügva Vakfı’nına bedelsiz olarak verildi. 

        Verdim gitti !

         Bolu Belediye Başkanı Muzaffer Işın döneminde yapılan yurt binası, 35 yıl sonra Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından Tügva Vakfı’nına bedelsiz olarak verildi. 
          Yaklaşık 35 yıl önce yapımına başlandığı zaman arkasında kalan sokağın giriş ve çıkışının kapatılmasına karşı çıkan, sokak sakinlerinden Berber Fadıl’ın ilginç protestosu hafızalarda yer etmişti. Dönemin Belediye Başkanı Muzaffer Işın ile çok samimi bir dost olmasına rağmen, “buraya bu şekilde bu binayı yapamazsınız, sokağın giriş çıkışını kapatamazsınız” diyerek tepki gösteren Berber Fadıl, sokağa park ettiği yepyeni kamyonunu tüm ısrarlara rağmen kaldırmamış ve burada çürümeye terk ederek sokağın giriş kapatılmasını protesto etmişti.

         Hatırlanacağı gibi Hisar Tepesi’nin güney-batı yamacına yapılan bina, uzun yıllar Kredi Yurtlar Kurumu’na bağlı olarak hizmet veriyordu. 
         Edindiğimiz bilggilere göre Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın geçtiğimiz yıl sonu, belediye başkan adayları belirlenmeden hemen önce, yurt binasını sessiz sedasız Tügva Vakfı’na devrettiği öğrenildi.  
   

  • Güray20 Mart 2019 . 22:41

   İyi etmiş.
  • adem 1418 Mart 2019 . 23:32

   sanki babalarinin mali gibi dagitiyorlar
  • mazi18 Mart 2019 . 15:39

   giderayak bir kıyak yapayım demiş rte nin .......oğluna...
  • Saltanat18 Mart 2019 . 13:00

   Yağma hasanın böreği,talanlayım bakalım...
  • Habib DOĞRU18 Mart 2019 . 12:16

   İyi ki KATAR'a satmamışlar..!
  • sebenli18 Mart 2019 . 11:24

   Kimin malını kime veriyorsunuzzzz... Madem tügvaya yararanmak istiyorsun git fabrikalarından bir tanesini ver. Sanırsın kendi cebinden para veriyor kendi malını veriyor.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Cafe Koltukları Cafe Sandalyeleri Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak