Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 16 Mart Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 16 Mart Cumartesi)
  16 Mart 2019

        1- Yeniçaydurt Köyü halkından, Merhum Muhtar Selahattin ŞEREMET’in eşi, Selami, Osman ŞEREMET, Sabriye NAR, Fatma ÖZDEMİR, Safiye YAVUZ ve Semiha YAMANTÜRK’ün anneleri, hacı; Şerife ŞEREMET Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yeniçaydurt Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Rüzgarlar Köyü halkından, Merhum Bayram ve Şerife AFACAN’ın oğlu, Nurten RÜZKAR’ın eşi, Fatih, Yunus RÜZKAR ve Zeynep ADIYAMAN’ın babaları, Cihat ADIYAMAN, Zeynep ve Seda RÜZKAR’ın kayınpederi, Merhum Selami, Sami, Kemal AFACAN, Huri, Hatice YILMAZ ve Şerife ESKİOĞLU’nun abisi, Ali ve Bülent AKMAN’ın eniştesi, Köroğlu Birlik minibüs esnaflarından; Kadir RÜZKAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Rüzgarlar Köyü Orta Mahalle Camii'nde kılınacak öğle cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Yukarıçamlı Köyü halkından, Merhum Selehattin ve Refika KARAMAN’ın oğlu, Ayşe KARAMAN’ın eşi, Hüseyin ve Ergin KARAMAN’ın ablası, Nazif KARAMAN ve Huri ÖZKÖK’ün kardeşi; Hasan KARAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yukarıçamlı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Seben İlçesi Kozyaka Köyü halkından, Merhum Abdullah ve Hatice TÜRKCAN’ın kızı, Yenigeçitveren köyü halkından Merhum Selahattin ÖZDEMİR’in eşi, Vildan ve Gülden CURAOĞLU’nun anneleri, Cumhur ve İlyas CURAOĞLU’nun kayınvalidesi; Gülizar ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yenigecitveren Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye