Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Böyle tepki görülmedi!

Böyle tepki görülmedi!
  15 Mart 2019

  Kocasının eve gelmemesine sinirlenen bir kadın, bugüne kadar görülmedik bir yöntemle kocasından intikam almak istedi. Kocasının giysilerini alarak dışarı çıkan kadın, arabasının üzerine sererken, not yazıp lüks otomobilin üzerine yapıştırmaktan geri durmadı. 

         Bolu bu sabah saatlerinde ilginç bir olaya sahne oldu. Kocasının eve gelmemesine sinirlenen bir kadın, bugüne kadar görülmedik bir yöntemle kocasından intikam almak istedi. Kocasının giysilerini alarak dışarı çıkan kadın, arabasının üzerine sererken, not yazıp lüks otomobilin üzerine yapıştırmaktan geri durmadı. 

          Edinilen bilgiye göre eve gelmeyen kocasına kızan kadın, sabah saatlerinde poşetin içerisine doldurduğu kocasının giysilerini evin önünde park halindeki lüks otomobilin üzerine serpiştirdi. Aracın üzerine sergi açarcasına kocasının eşyalarını yayan kızgın kadın, bıraktığı notta ise; ‘eve gelmene gerek yok, eşyalarını getirdik. Terbiyesiz!’ yazarak otomobilin üzerine yapıştırdı. 

  • KADINLARA LAF ATANA İTHAF20 Mart 2019 . 17:39

   Böyle ölmez.. Füze at.. :))
  • KADINLARA LAF ATANA İTHAF16 Mart 2019 . 13:02

   YARAN OLMASA BU ŞEKİLDE YORUM YAZMAZDIN, BELKİ O ADAM GECE SENİNLEYDİ. DOKUNMUŞ SANA DA BELLİ.
  • ne kadınlar var ya...16 Mart 2019 . 06:03

   Çok acı bir durum... Bu şekilde hayat arkadaşını deşifre edeceğine, git boşanma mahkemesine... Terbiyesiz olan kim, resimde açıkça görülüyor...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak