Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Muharrem İnce’nin Bolu’ya gelmesi neden istenmedi ?

Muharrem İnce’nin Bolu’ya gelmesi neden istenmedi ?
  12 Mart 2019

  Demirtaş’a yapılan ziyaretin gündeme getirilmesi durumunda, destek için Bolu’ya getirilecek olan Muharrem İnce’nin, tam aksine KÖSTEK olacağı düşünülerek, Bolu’ya gelmesinin istenmediği belirtiliyor.   

    
         Muharrem İnce’nin Bolu’ya gelmesi neden istenmedi ?           
         CHP Bolu Milletvekili ve Bolu Belediye Başkan Adayı  Tanju Özcan, Genel Başkanlık mücadelelerinde, delegelerden imza alma sürecinde Muharrem İnce’nin A Takımının en başında olan ve Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na muhalefet eden milletvekili olarak yer almıştı.  Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde çoğu ilde bizzat yanında bulunarak büyük destek veren Tanju Özcan;  özellikle Muharrem İnce’nin Edirne Mitingi’nde 'Bakanlığı kaçırdın' esprisi yapmıştı.
        İnce, Bolu Milletvekili Tanju Özcan’a burada; “Tanju biliyorsun, yeni anayasada milletvekilleri bakan olamıyor, dışarıdan atanıyor. Milletvekilliğine müracaat ettin mi? Ettiysen bakanlığı kaçırdın Tanju. Başka kaçıran var mı burada, her yerde bir tane söyleyeyim" diye Tanju Özcan'ı ne kadar çok desteklediğini ve sevdiğini belirtmişti. 
         Muharrem İnce, Tanju Özcan’la birlikte Edirne'deyken, HDP Eş Başkanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı Adayı olan Selahattin Demirtaş’ı cezaevinde ziyaret etmişti. 
        Özellikle ilimizdeki havuz medyasının yapmış olduğu HDP-PKK gibi kavramlarlarla CHP’yi hedef alması sonucu, Tanju Özcan’a destek vermek için Bolu’ya mutlaka gelmesi beklenen Muharrem İnce'nin, seçim çalışmalarına katılmaması veya çağırılmamasında önemli rol oynadığı ifade ediliyor. Selahattin Demirtaş’a yapılan ziyaretin gündeme getirilmesi durumunda, destek için Bolu’ya getirilecek olan Muharrem İnce’nin, tam aksine KÖSTEK olacağı düşünülerek, Bolu’ya gelmesinin istenmediği belirtiliyor.   
        
            8 Mayıs 2018 tarihli haberimiz;

          Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? 
           Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, tüm adayları ziyaret etme kapsamında yarın Edirne Cezaevi'nde Selahattin Demirtaş ile bir görüşme gerçekleştirecek. İnce'nin beraberinde Bolu Milletvekilimiz Tanju Özcan hatırlanacağı gibi, 2016 yılının Mayıs ayında dokunulmazlıkların kalkması konusunda yapılan oylamada EVET oyu vereceğini ve verdiğini tüm kamuoyu ile paylaşırken, Kürtlerden ve Kürt gruplardan hiç haz etmediğini her platformda dile getirmişti. 
          HDP'li kişiler katılıyor diye, 1 Mayıs vb. sivil toplum eylemelerine de katılmamaya özen gösteren Tanju Özcan'ın bu ziyarette aktif olarak bulunması ve bunu sosyal medya aracılığı ile bir övünç kaynağı olarak paylaşması, 'dün tükürdüğünü bugün yalıyor' dertirecek derecede kafalarda soru işaretleri yaratıyor.

       Bu değişikliğin sebebini biz de öğrenebilir miyiz? 
        Ne oldu da Tanju Özcan 2016 yılında söyledikleri ve yaptıkları ile 180 derece ters gelecek şekilde davranış sergiliyor? 
        Kamuoyunun önünde bu 180 derecelik dönüşün sebebini öğrenmek istiyoruz ve soruyoruz; Ne değişti Tanju Özcan? Bu değişikliğin sebebini biz de öğrenebilir miyiz? Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?

   

  • AHMET KARA19 Mart 2019 . 11:06

   Chp'de seçime bir hafta kalası şu an sızdıran su kaçakları tamamen patlar çok kişi selin altında kalır. hdpli bölücülerle bolu caddesinde kol kola nara atarak gezdiğinizi de unutmadı mu millet unutmayacaktır.
  • Mustafa Halit Bolulu14 Mart 2019 . 18:43

   Tanju chp den uzak duruyor farkında değil misiniz adam partisiz bir melek adeta babasının son feto okulunun müdürü olduğunu da Buraya not edelim
  • Mustafa Halit Bolulu14 Mart 2019 . 00:10

   Dön baba dönelim
  • kemal serit13 Mart 2019 . 07:23

   MUHARREM İNCE'nin de mi son kullanma tarihi doldu TANJU değirmen gibi onu da öğüttü demek ki Alattin YILMAZ'I çok ararmıyız aramayız tanju da onu aratmaz ağdırır şerefsizim
  • Mustafa Halit Bolulu12 Mart 2019 . 23:37

   Dayı millet anlatmakta geç kalıya bilmeyalla Tanju nun lakabını hani bebeler oynar ya düşün bulu dayı ince boluyu komşu kapısı yapnıştı neye gelmeya tanjunun işi bitti onunan kaybetti ince Tanju başkasının peşinde artuk
  • numan12 Mart 2019 . 20:46

   kare şeklindeki kağıdı dört bir ucundan ortaya doğru kesersiniz, sonra bir uç ara ile ortaya katlar birde ortadan bir iğne geçirirsiniz.. rüzgarı hissedince dönerde döner....yılmazın kankası...
  • arif fidan12 Mart 2019 . 19:54

   Tanju hakkaten ne değişti. Muharremin yanından beş dakka ayrılmayan adamdın sen hiç bolu ya da gelmedi küs değilseniz veya öküz öldü ortaklık bozuldu mu bence sen muharrem ince yi getir dolaşın üç beş gün

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak