Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

"Şeref"i gören var mı?

"Şeref"i gören var mı?
  11 Mart 2019

  Alaaddin Yılmaz Denetim Kurulu raporunu eleştiren Mustafa Aksoy’a “şerefsiz” diyerek hitap etti. Mustafa Aksoy’un tepkisi de aynı ölçüde sert oldu. Aksoy, Alaaddin’e “şerefsiz sensin” diyerek yanıt verdi.

        "Şeref"i gören var mı?        

         Bolu Belediye Meclisinin veda toplantısında Alaaddin Yılmaz yine yaptı yapacağını. Yılmaz Denetim Kurulu raporunu eleştiren CHP’li üyelerden Mustafa Aksoy’a “şerefsiz” diyerek hitap etti. Mustafa Aksoy’un tepkisi de aynı ölçüde sertti. Aksoy, Alaaddin’e “şerefsiz sensin” diyerek yanıt verdi.

         Eleştirilere tahammülsüzlüğü ile tanınan, hırçın kişiliği ile çalışmalarını en küçük bir şekilde eleştiren kişi ve kurumlara her türlü tedip, tenkil ve baskıyı reva gören Alaaddin Yılmaz bu tavrını son meclis toplantısında da değiştirmedi.

         Toplantıda söz alan CHP Grup Başkanı Erhan Beykoz’un sözünü sık sık kesti. Beykoz, Yılmaz’ın müdahalelerinden usandı ve “sizin konuşmalarınıza tahammül edemiyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

         Toplantı sonrası veda yemeği yendi

         Adet olduğu üzere A. Yılmaz tarafından dağıtılan anı plaketlerini Erhan Beykoz ve Mustafa Aksoy A.Yılmaz’ın elinden almadı.

         Böylelikle ,Bolu Belediyesi'nde Yılmaz dönemi arkasında soru işaretleri, acı hatıralar bırakarak hukuken olmasa bile fiilen sona erdi.

  • Abdi Şerbetçi 13 Mart 2019 . 14:34

   Nihayet Bolu ilinde siyaseti Kirleten Fırsatını bulduğunda her kesime Saldıran bir şahsın daha Belediye Başkanlığı görevi Son bulmuştur. Muhtemelen Yargı içerisinde Adalet Sarayında bolca vakti olacağını düşünüyorum. Bolu ve Bolu Belediyesi Bir dal Kıran Baş Kesenden daha kurtulmuş olduğunun bilincinde olduğunu savunuyorum
  • vatandaş13 Mart 2019 . 13:46

   Egoist kişilik yalan ve talanla Bolunun tarihi silüetini bozdun,tarım alanlarını talan ettin yazıklar olsun sana,seni 3. dönem başkan yapmak büyük bir hataydı zaten.
  • BÜYÜK BAŞKAN12 Mart 2019 . 09:05

   O'nun HİÇ GÜNAHI YOK MU?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak