Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bolu sağlıkta çıtayı yükseltmeye devam ediyor 

Bolu sağlıkta çıtayı yükseltmeye devam ediyor 
  11 Mart 2019

  Geçtiğimiz haftalarda Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı kamu hastanelerinin kalite değerlendirmeleri tamamlanarak sonuçları açıklandı. 

  Bolu sağlıkta çıtayı yükseltmeye devam ediyor Bolu sağlıkta çıtayı yükseltmeye devam ediyor 

        Bolu sağlıkta çıtayı yükseltmeye devam ediyor 

        Geçtiğimiz haftalarda Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı kamu hastanelerinin kalite değerlendirmeleri tamamlanarak sonuçları açıklandı. 

        Sağlık Bakanlığınca yapılan değerlendirmeler neticesinde ilimizdeki hastanelerin geçtiğimiz yıllara göre puanlarını yükselttikleri dolayısıyla kaliteyi de artırdıkları görüldü. 

        Sağlıktaki tüm alanlara dair kriterlerin yer aldığı ve hastanelerdeki her bir noktanın titizlikle değerlendirildiği “Kalite Değerlendirmesi” sonucunda; Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 90 puandan 92 puana, Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi 92 puandan 99 puana, İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 91 puandan 97 puana, İzzet Baysal Devlet Hastanesi 89 puandan 93 puana, Gerede Devlet hastanesi 71 puandan 86 puana, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 90 puan alarak tüm hastaneler sağlık alanında kalitesini yükselterek hizmet vermeye devam ediyor. 

        Konu ile ilgili olarak Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol “Tüm hastanelerimiz başhekiminden başlayarak tüm çalışanlarıyla hastanelerimizin kalitesini daha ileriye götürmek için gece gündüz demeden fedakârca çalıştılar.  Hastanelerimizin her alanda en iyi olabilmesi için emek sarf ettiler ve bizlere bu gururu yaşattılar. Başta başhekimlerimiz ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm çalışanlarımıza teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.” dedi.
   

  • ne kalitesi, 15 Mart 2019 . 21:39

   ne kalite, kağıt üzerinde doğru, ama gerçekte sınıfta kalınmıştır.
  • Abdulcabbar 13 Mart 2019 . 14:37

   Bu Haber Başlığına inanan var mı acaba Hastanelerde ne değişti 250 kişilik hastenede 350 kişilik hizmet verilmesi her yerin pislik içerisinde vasıfsız insanların da aralarında olduğu çok sayıda hastane çalışanlarının ahbap çavuş ilişki düzeni içerisinde hastanelerde çalıştırıldığını doktorların yetersizliği binaların yetersizliği düzeni içerisinde sağlık hizmeti kalitesinden bahsetmek bence insanlığa ve insan sağlığına yapılan bir saldırıdan b

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak