Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 Ne hikmetse(!) Aralarından su sızmıyor!

 Ne hikmetse(!) Aralarından su sızmıyor!
  7 Mart 2019

  Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın seçim öncesi 100’e yakın torpilli kişiyi belediyeye işe aldığı biliniyorken, Tanju Özcan bunları neden gündeme getirmiyor? Son dönemde hiç ihtiyaç yokken işe alınan bu torpillileri göreve geldiği takdirde işten çıkartmayacağına dair Tanju Özcan’ın Alaaddin Yılmaz’a söz verdiği söylentileri doğru mu?   

         Ne hikmetse(!) Aralarından su sızmıyor!
         Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan arasındaki seçim öncesi yakınlaşma söylentileri fotoğraflara da yansıyor. CHP seçmeninin inanmak istemediği söylentilere göre; aday gösterilmediği için kendi partisine adeta küsen ve sırt çeviren Alaaddin Yılmaz seçim çalışmalarında hiç görünmüyor. Aksine sık sık CHP’nin başkan adayı Tanju Özcan ile birlikte görülen Alaaddin Yılmaz’ın, seçimlerde Özcan için çalıştığı söylentileri iyiden iyiye ayyuka çıkmış bulunuyor. 
         

           Tanju Özcan neden muhalefet yapmıyor?
         

            *Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın seçim öncesi 100’e yakın torpilli kişiyi belediyeye işe aldığı biliniyorken, Tanju Özcan bunları neden gündeme getirmiyor? Son dönemde hiç ihtiyaç yokken işe alınan bu torpillileri göreve geldiği takdirde işten çıkartmayacağına dair Tanju Özcan’ın Alaaddin Yılmaz’a söz verdiği söylentileri doğru mu?   
         

            *Belediyenin 700 milyon lira gibi büyük borç batağında olduğu bilindiği halde, Tanju Özcan bu konuda neden tek kelime etmiyor? Özcan, Yılmaz ile kendisini halef-selef olarak mı görüyor? 
       

            *Başkan yardımcıları, bugüne kadar seçilen başkanla göreve gelip seçimi kaybedince görevi kendiliğinden bırakıp gittiği halde, Alaaddin Yılmaz’ın kendisi ile gelen bazı isimleri demirbaşa çevirerek başkan yardımcılığı kadrosu verdiğini bildiği halde, bunlara da ses çıkarmıyor. Göreve geldiği takdirde kendisinin de aynı başkan yardımcıları ile çalışacağı sözünü verdiği ve belediye çalışanlarının seçimlerde Tanju Özcan’ı destekleyecekleri söylentileri doğru mu?
         

           *Belediye’de başkan yardımcıları ve bazı daire müdürlerinin yakın akrabalarını belediyeye işe aldırdıkları bilinip dururken, Tanju Özcan bunları neden gündeme getirmiyor?
       

             *Esnaf Kefalet Kooperatifi aracılığı ile Alaaddin Yılmaz'ın oğlu Enes'in Halk Bankası'ndan yıllık % 9 faizle 2 milyon lira kredi kullandığı doğru mu? Bolu'ya 'Esnafa Nefes Kredisi' adı altında gönderilen 600 bin lirayı esnafa koklatmadan aralarında pay edenler kim?       

          *Ana muhalefet partisi milletvekili ve belediye başkan adayı olarak bütün bunları Tanju Özcan gündeme getirmeyecek de, kim getirecek? 
         

         Sergi açılışını birlikte yaptılar   
         Ak Partili Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan ile birlikte, Bolu Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarının Ahşap Atölyesi kursiyerleri tarafından yapılan “Ahşap Oyma ve Naht Sergisi” ne katılarak, açılış kurdelesini birlikte kestiler. 
         
        

  • Lagacım12 Mart 2019 . 17:06

   memlekette adam kalmamış ki!! davarcı ikinci emeliliğnden sonra tabiatın kalbine ceo olmuş:)) işe ihtiyacı var sanırım....
  • Ummiye9 Mart 2019 . 22:14

   Zaman ne eğrileri doğru, ne doğruları eğri eder.
  • bolulu8 Mart 2019 . 23:20

   Bence hesap sorulmalı. Hesap sormıyacaksan ne işin var chepede
  • İsmail 8 Mart 2019 . 13:05

   Doğmamış çocuğa gömlek biçmeyin Arkadaşlar
  • numan8 Mart 2019 . 11:37

   Bolunun şanssızlığımı adamsızlığı mı belediye başkan adayı kim olursa olsun eski başkanın en sıkı kankasıdır... zihniyettede menfaattede değişen bir şey olmaz olmayacak.
  • Yağmurdan kaçarken8 Mart 2019 . 09:14

   Alaaddinin zulümlerinden bıkıp usanarak nefret edenler Tanju'yu kurtuluş olarak görüyorlar. Yağmurdan kaçayım derken doluya tutulmayın...
  • Vatan8 Mart 2019 . 08:59

   Bu işler karşılıklı. Üniversitede her giden rektörün torpille aldıklarına, yapılan keyfi ve çıkar işlerine yeni gelen dokunmuyor veya dokunamıyor ise, Belediyede de o olacak. Alaattinin yaptıkları karıştırılmayacak, incelenmeyecek olsa olsa 1 veya 2 olay susuz sabunsuz iki olay kamuoyunun önüne atılıp yapanların yaptıkları yanlarına kar kalacak amma şunu bilmeleri gerek Yüce ALLAH yarına bırakır ama yanlarına bırakmaz.
  • Yaşlı8 Mart 2019 . 08:49

   Davarcı emekli olmadı mı? Niye hala protokolün en önünde durma sevdalarında? Yol açın biraz gençlere.
  • Özgür Nabi 8 Mart 2019 . 01:32

   Her ikisi de partisine ihanet ediyor. Alaaddin Yulmaz genel merkezden sürekli uyarılıyor chp nin adayına ise karışan yok.
  • yılmaz 8 Mart 2019 . 00:30

   ACELE ETMEYİN HER ŞEYİN ZAMANI VAR .KARDEŞ...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak