Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 7 Mart Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 7 Mart Perşembe)
  7 Mart 2019

        1- Seben ilçesi halkından, Merhum Kadir ÖZCAN’ın eşi, İsmail ÖZCAN, Müzeyyen ve Müspet’in anneleri; Hamide ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Seben ilçesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Merkez mezarlığına defnedilecektir.

        2- Kıbrıscık ilçesi Belen köyü halkından, Merhum Sezai ISNIK’ın eşi, Veli, Feridun, Fatih ISNIK ve Kıymet BOZKIR’ın anneleri; Güllü ISNIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Aktaş Mahallesi Hamamcıoğlu Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Karaköy Mahallesi halkından, İsmail KALYONCU’nun eşi, Özel İdare'den emekli, Sadi KALYONCU’nun annesi; Vahide KALYONCU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Karaköy Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         4- Kıbrıscık İlçesi Kökez Köyü halkından, Ayşe ALÇİN, Sultan KARAKOÇ ve Emine ŞENGÜL’ün babaları; Ömer ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Borazanlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

         5- Kıbrıscık ilçesi Kökez köyü halkından, Mehmet, Hatice ve Özlem ARIKAN’ın babaları, Osman DÖNMEZ ve Lale ARIKAN’ın kayınpederi, Eda, Sude, Arda ve Defne’nin dedeleri, Fadime ARIKAN’ın eşi, Ceza İnfaz Kurumundan emekli; Mehmet ARIKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Borazanlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

         6- Mengen İlçemiz Kavacık Köyü halkından Ahmet DÖNMEZ’in oğlu; Hasan DÖNMEZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kavacık köyünde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

         7- Mengen İlçemiz Beşler Mahallesi halkından Merhum Halil KEÇELİ’nin eşi, Tuncay ve Metin KEÇELİ’nin annesi; Güllü KEÇELİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Beşler mahallesi camiiinde  kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon