Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Köyümüzü turizmle kalkındırmak için adayım

Köyümüzü turizmle kalkındırmak için adayım
  19 Mart 2019

  "Muhtarlığa maaşı için değil, köyüme hizmet için adayım. Abant’ın dibinde bir köy olmamıza rağmen, köylümüz turizm alanında bunu artıya dönüştürememiştir. Dereceören’i şahlandıracak projeleri hayata geçireceğim!"

          Köyümüzü turizmle kalkındırmak için adayım
          Abant’a en yakın köylerden biri olan, fakat ‘Abant’ avantajını iyi kullanamadığı için turizmde çok geri kalmış olan Dereceören Köyü’ne bu dönem muhtarlığa soyunan Turizm yatırımcısı Cavit Özcan, seçildiği tekdirde Dereceören’i şahlandıracak projeleri hayata geçirerek, köy halkını turizmle kalkındıracağını ifade ediyor. 
         Doğma büyüme Derecören Köylü olduğunu belirten Cavit Özcan, “Abant’ın dibinde bir köy olmamıza rağmen, köylümüz turizm alanında bunu artıya dönüştürememektedir. Muhtarlık maaşına ihtiyacım olduğu için değil, köyümüzün önünü açmak, köylülerimize önderlik etmek için muhtarlığa aday oldum. Amacım, bütün köylülerimizin turizmden yararlanabileceği projeleri hayata geçirmek olacaktır” diyerek, farklı bir muhtar adayı profili çiziyor.    
   

  • Serafettin Gündüz 1969-125 Mart 2019 . 15:20

   Cavit , Sana basarilar dilerim.Dereceören icin deger,senbunu basarirsin
  • Ahmet Arslan22 Mart 2019 . 13:14

   Tebrik Ederim Kardeşim. İnşallah Hayırlısı olur.Senin kesinlikle kendi köyüne iyi hizmetler yapacağından eminim. Başarılar diliyorum.
  • Ahmet Parlak 9 Mart 2019 . 23:38

   Dereceören'e sahip çıkan Cavit gibi birkaç kişi daha olsa keşke. Köyün sularına sahip çıkan başka kim var? Cavit kardeşimin muhtarlığı şimdiden hayırlı olsun. Dereceören halkı da biliyor Cavit'in köyü için yaptığı fedakarlıkları. Bu nedenle yanlış bir sonuç çıkacağını zannetmiyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak