Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Başkan ve müdürlerine Danıştay kararı ile yargı yolu açıldı

Başkan ve müdürlerine Danıştay kararı ile yargı yolu açıldı
  10 Mart 2019

  Başkan ve müdürlerine Danıştay kararı ile yargı yolu açıldı ...

  Başkan ve müdürlerine Danıştay kararı ile yargı yolu açıldıBaşkan ve müdürlerine Danıştay kararı ile yargı yolu açıldıBaşkan ve müdürlerine Danıştay kararı ile yargı yolu açıldıBaşkan ve müdürlerine Danıştay kararı ile yargı yolu açıldıBaşkan ve müdürlerine Danıştay kararı ile yargı yolu açıldıBaşkan ve müdürlerine Danıştay kararı ile yargı yolu açıldı

        Başkan ve müdürlerine Danıştay kararı ile yargı yolu açıldı

         Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın emri ile kendisine ve ailesine yapılan zulümlerle ilgili 3 sene önce 7 ayrı suç duyurusunda bulunmuş, ancak bunların hiçbirine İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma izni verilmemişti. Alagözoğlu ise bu zulümleri yapanların yanına kar kalmaması için hak arama mücadelesini sürdürerek Danıştay’a başvurmuştu.

         Danıştay 1. Dairesi, İçişleri Bakanlığı’nın soruşturma izni vermeme kararını bozarak, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Mali Hizmetler Müdürü Naim Ayhan, İmar ve Şehircilik Müdür Vekili Mehmet Özen ve Zabıta Müdürü Hamdi Öztürk hakkında İçişleri Bakanı’nın 18.06.2018 tarihli soruşturma izni verilmemesi kararının kaldırılmasına karar verdi.

        Danıştay’ın verdiği bu karardan dolayı memnuniyetini ifade eden Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu; “Aradan geçen 3 sene gibi bir zaman içinde maddi ve manevi olarak çok fazla mağduriyetler yaşatıldım. Şimdi ise Danıştay’ın bu kararı ile görevlerini kötüye kullanarak bana bu zulümleri yapanlardan mahkemede hesap sorabileceğim için çok mutluyum. Türkiye’de halen hukuk kurallarının varlığının geçerli olduğunu gösteren hakimlerimizin olduğunu görmekten dolayı Ülkem adına da çok mutluyum. Bu nedenle ben de; “Ankara’da da hakimler var!” diye haykırmak istiyorum” dedi. 

            'Yapamazsın, Berlin'de hâkimler var...'

           18’nci yüzyıl Avrupası’nın güçlü hükümdarlarından biri de Prusya Kralı İkinci Friedrich’tir. Hükümdarlık süresi 46 yıldır (1740-1786). O da, tabii, devletin tüm yetkilerini elinde toplamış mutlak bir kraldı. Ama hakkında bir anekdot vardır ki, ülkesindeki ‘hâkimler’le ilgili tutumunu gösterir. Olay şöyledir;  
         Kral, bir saray yaptırır. Fakat sarayın yanındaki değirmenin gürültüsünden rahatsızdır. Değirmeni satın alıp oradan kaldırmak ister. Değirmenciye yüksek bir fiyat teklif eder. Değirmenci kabul etmez. Kral kızar. Der ki: “Bilmiyor musun? Ben kralım. İstersem orayı istimlak ederim.” 
  Değirmencinin cevabı şudur: 
         “Biliyorum, kralsın, ama yapamazsın. Çünkü Berlin’de hâkimler var.” 
          Bu söz, anekdota göre, kralın itiraz edemediği bir söz olmuştur. ‘Hukukun üstünlüğü’ fikrinin, demokrasisiz dönemlerdeki mutlak krallıklarda bile yeri olduğunun göstergesi olarak, siyaset tarihine geçmiştir. 


          1 Eylül 2016 tarihli haberimiz; 

         Üst üste suçlar işleniyor !
          BolununSesi Gazetesi'ni susturamayan Bolu belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Belediye Başkanlığı makamının gücünü kullanarak, Gazetemiz sahibi Kamuran Alagözoğlu'na karşı peş peşe görevini kötüye kullanma suçları işlemeye devam ediyor. Alagözoğlu bugün yine Adliye'ye giderek Başkan Alaaddin Yılmaz hakkında üçüncü kez suç duyurusunda bulunmak zorunda kaldı. Gazetemizin reklamlarını tehdit yoluyla kaldırtmaya başlayarak üzerimize gelmeye başlayan Alaaddin Yılmaz, Alagözoğlu'na ait şirketlere Belediye İmar Müdürlüğü ve Zabıta Ekiplerini birkaç defa göndererek işyerlerinin iskan ve iş yeri açma ruhsatlarının mevcut olmasına rağmen, yasal olmayan bir şekilde mühürleme işlemleri yaptırttı. Bu kadar suçu işlemekle yetinmeyen Alaaddin Yılmaz, Alagözoğlu'na ait 1999 yılından bu yana oturmakta olduğu evin suyunu kepçeyle kazarak kestirtti. Kendisine karşı sürekli olarak devletin gücünü kötüye kullanarak suç işlettirmeye devam eden Alaaddin Yılmaz'ın bu zulümleri karşısında çaresiz kalan Kamuran Alagözoğlu; “Türkiye Cumhuriyeti'nin halen bir hukuk devleti olduğuna inandığını, bu nedenle adalete güvendiğini, ancak muz cumhuriyetlerinde bile bu tür olayların yaşanmadığının da altını çizdi. Alaaddin Yılmaz'ın ardı arkası kesilmeyen bu zulümleri karşısında Allah'a sığınmaktan başka çaresinin olmadığını belirten Alagözoğlu Yunus Emre'nin sözü gönderme yaptı; “Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... 
   
         BolununSesi Gazetesi olarak bir süredir arşiv haberlerini gündeme getirerek, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın ve birçok kişinin geçmişteki Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilişkilerini kamuoyunun ve ilgililerin dikkatine sunmuştuk. 
        FETÖ ile bağlantılarının ortaya dökülmesi ve geçmişinin bu şekilde hatırlatılması hoşuna gitmeyen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu'na karşı peş peşe görevini kötüye kullanma suçları işlemeye başladı.  
         

         Önce gazetedeki reklamların hepsini kaldırttı
         Yaklaşık 15 gün önce www.bolununsesi.com internet gazetemizin karınca kararınca yayınlanmasına katkı sağlayan reklam veren bütün firmaları tek tek arattı. Yılmaz'ın yandaşları reklam veren firma sahiplerine; “Belediye ile sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, bu gazetedeki reklamlarını kaldırtın” şeklinde tehditvari cümleler kullanılarak yüzde yüz başarılı olundu. Kısa zamanda gazetede tek bir reklam kalmadı. 
        İşyerlerimize sürekli gelinerek mühürlemeler yapıldı
        2005 yılından bu yana faaliyetine devam eden işyerlerimize 10 günden bu yana sürekli Belediye İmar Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerini göndererek, işyerlerimizin İskan Ruhsatı ve İş Yeri Açma ruhsatları bulunmasına rağmen, çeşitli sudan bahaneler uydurmak suretiyle suç işleme pahasına mühürleme işlemleri yaptılar.
         Uyarmama rağmen, suç işlemeye devam ettiler ! 
         Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu iş yerlerine ve evine sürekli olarak baskın şeklinde gelerek taciz ve tahrik etmeye devam eden zabıta ve imar müdürlüğü ekiplerine yasaları hatırlatmaya devam etti. 8-10 kişilik ekipler halinde gelen belediye çalışanlarını uyaran Alagözoğlu; “Sürekli iş yerlerime ve evime neden gelip duruyorsunuz. Bu yaptığınız devletin gücünü kötüye kullanmaktır. Sabah akşam hergün benim işyerlerime baskın yapar gibi gelerek beni ve çalışanlarımı taciz, tahrik ve tedirgin ediyorsunuz. Yasal olmayan hiçbir şeyimiz yok. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz size gidin mühürleyin diye, size suç olan bir şeyi yapma emri verebilir. Siz suç olan bu eylemlerin emrini yerine getirmek zorunda değilsiniz. Bütün bu yaptıklarınız suçtur. İşlediğiniz bu suçlar nedeniyle hergün adliyeye gidip hakkınızda suç duyurusunda bulunmaya devam ediyorum. Yarın hepiniz adliyede tek tek ifade vermek zorunda kalacaksınız. Ve burada Başkanınız sizi satacak yalnız bırakacak. Ben böyle emir vermedim diyecek. Bu durumda görevi kötüye kullanma suçunu sizler işlemiş olacaksınız” diye her gelişlerinde uyardım.
         

          Eyyy Alaaddin Yılmaz ! Delikanlılığa sığar mı bu yaptıkların ? 
           İş yerlerimizi ve gazetemiz sahibi Kamuran Alagözoğlu'nun evini mühürletmekle yetinmeyen Alaaddin Yılmaz son olarak 31 Ağustos Çarşamba günü yine büyük bir suça imza atarak evinin suyunu kestirtti. 
          Alaaddin Yılmaz'ın gazetede çıkan haberlerle ilgili bir sıkıntısı varsa, medeni bir şekilde bunu adli yollardan halletmesi gerektiğinin altını çizen Kamuran Alagözoğlu; “Başkan Yılmaz'ın, vazgeçtim böyle medeni bir şekilde hesaplaşma yollarını seçmesini, hiçbir kavgada hoş görülemeyecek, delikanlılığa sığmayacak davranışlar içine girmiştir. Bizim kültürümüzde delikanlı adam kavgaya aileleri ve çocukları karıştırmaz. Kalp rahatsızı eşim ve Down Sendromu olan oğlum son derece hassas bir ruh yapısına sahiptirler. Evin aile reisi evde yokken kaç gündür evime gönderdiği zabıta ve imar müdürlüğü ekipleri, eşimin ve oğlumun ruh halini nasıl bozduklarını düşünebiliyor musunuz? 
         Evime gelen kangal su borusunu kestiler ve evimi susuz bıraktılar       
         Alaaddin Yılmaz'ın şahsıma karşı işlemeye devam ettiği görevini kötüye kullanma suçları 31 Ağustos Çarşamba günü, kelimenin tam anlamıyla bu da yapılır mı cinsinden tavan yapmıştır. 1999 yılından bu yana ikamet ettiği, kontörlü su ve elektrik aboneliği bulunan evine gelen belediye ekipleri kepçe marifetiyle ana hattan eve gelen su hattını kazarak su borusunu kesmek suretiyle Alagözoğlu'nun evini susuz bıraktılar. Suyunun kesilmek istendiğini duyarak apar topar evine gelen Alagözoğlu, evininin su aboneliğinin bulunduğunu ve hiçbir borcu olmadığı halde bugün 400 liralık su kontörü aldığını belirterek suyunu kestirmemek için polis ekiplerinden yardım istedi. Suyu kesme konusunda gerekçeli hiçbir evrak gösteremeyen ekipler, kepçeyle yolu kazmak suretiyle yola da zarar vererek evime gelen kangal su borusunu kestiler ve evimi susuz bıraktılar. 
          Borcu olmayan bir evin suyunu kesmek hem SUÇ hem de AYIP tır
         Alpağut Mahallesi'nin 2009 yılına kadar köy statüsünde olduğunu ve 2009 yılından itibaren mahalle yapılırken bizzat Alaaddin Yılmaz'ın başkanlığında toplanan Belediye Meclisi'nin kararı ile 2004 yılından önce yapılmış ve iskan ruhsatı bulunmayan evlere iskan ruhsatı sorulmayacaktı. Bu karara istinaden evinin iskan ruhsatı olmadığını ve belediyenin de bu haliyle su aboneliği verdiği evinde tam 17 yıldan bu yana oturduğunu belirten Alagözoğlu; “Arsamın yola terkleri ve çekme mesafeleri herşeyi ile imar planına tam tamına uygundur. Buna rağmen, Belediye ekipleri baskın düzenler gibi birkaç kez evime gelerek en sonunda suyumu kesmek için geldiler. Ben yokken evime gelen ekipleri bahçeye sokmamaları için eşimi tembihlemiştim. Bahçeye giremedikleri için su sayacını mühürleyemeyen ekipler, kepçeyle gelerek evimin dışındaki yer altından evime gelen su borusunu keserek evimi susuz bıraktılar. 
          Su bir evin en temel ihtiyacıdır. Yasalara göre Belediyeler borcu olan vatandaşların bile suyunu kesemezler. Bedelini ödeyemez hale düştüğü için bir kimsenin içme suyundan, temizlenmekten, gıdalarını temizlemekten, evini temizlemekten, çocuklarını temiz tutma imkanından mahrum kılınması hiçbir şekilde savunulamaz bir AYIP tır. Kaldı ki benim su borcum olmadığı gibi bugün 400 liralık su kontörü almıştım. 
        Dördüncü kez suç duyurusunda bulunacağım!
          Göreve geldiği günden beri 14 yıldan bu yana her türlü şekilde ekmeğimle oynayan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın son 15 gündür yoğun bir şekilde mühürleme taarruzlarına karşı 3'üncü kez suç duyurusunda bulunarak bütün bu suç eylemlerine karşı korunma istemiştim. Ancak şu ana kadar halen korunmasız ve çaresiz bir durumdayım. 31 Ağustos Çarşamba akşamı kepçe marifetiyle evime gelen borunun kopartılması sonucu ailemle birlikte oturduğum ev susuz bırakılmıştır. Bu nedenle yarın adliyeye gidip dördüncü kez suç duyurusunda bulunacağım.
           Son olarak Alaaddin Yılmaz'ın ardı arkası kesilmeyen bu zulümleri karşısında Allah'a sığınırken, her zaman yürekten inandığım Yunus Emre'nin bir sözü ile noktalıyorum; “Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... 
   

      Habere yapılan yorumlar: 

  • bolulu2 Eylül 2016 . 15:30

   son dakika kesin olmamakla birlikte bolu belediye başkanına içişleri bakanlığı tarafından soruşturma izini verildi ama ne için verildi bilmiyorum

  • Hacı Bayram2 Eylül 2016 . 15:08

   Alaadin başkan hakkında yapılan fetöcü dostları ile ilgili haber ve sonrasındaki haksız hukuksuz tutum bir şekilde ulusal kanallara haberlere taşınmalı mutlaka..

  • emrah kurtalan1 Eylül 2016 . 22:48

   aaaaa başkan din iman gidersin,akşamları demokrasi dersi verirsin,oraya buraya gider gezer tozarsın,takıldığın adamları 2 dk harcarsın,fetö işinden yırtarsın,,,bilin bakalım sen nerdensin.....ayıp sana kendi şehrinde kendi memleketinde din kardeşine yaptığın ayıp ..AMA UNUTMA BU GÜCÜ VEREN ALLAH NASIL KULLLANDIĞINI DA SORAN ALLAH OLACAKTIR...NEFSİNE YENİLME BU YAŞTA GEL YANLIŞLARINDAN DÖN..Kİ DÜNYADA TÖVBE ET ...GEÇ KALMADAN.....

  • cuma karaca1 Eylül 2016 . 21:44

   Haber yaptı diye bir gazetecinin başına gelenleri okuyup da Belediye başkanına bir  cumhuriyet savcısı da çıkıp  demiyor ki aga bu nedir.Ama umutla bu soruyu çok geç olmadan sormasını bekliyoruz yüce adaletini yerine getirenlerden.

  • fenası kerım1 Eylül 2016 . 21:17

   herşeyi haber yapan mahmut bey bu işe neden haber yapamadın ne oldu

  • Bi adam1 Eylül 2016 . 18:57

   Zalimin zulmü varsa garibanın ALLAHI var. Allah yolundan sapan firavunları LUD kavmi gibi helak eyler inşallah. Amin diyelim!!!

  • Hüseyin herem1 Eylül 2016 . 15:24

   15 Temmuz gecesi tankların  önüne yatan ve sehit olan insanlar bolu belediye başkanı  aladdin yilmaz in kanunsuz eylemlerine devam etmesi için mi öldüler? Bu zulme sessiz kalan yüce kuran da  haksizliga karşı ses cikartmayanlar, dilsiz şeytanın ta kendisidir. Ayetini bilmeden mi demokrasi havarisi kesilip demokrasi nöbeti tuttular.boluda en büyük haksizliga ugrayanlardan birisi huseyin herem.
    

  • harun boğmak1 Eylül 2016 . 14:32

   atatürkçü nikli arkadaşın verdiği linke baktım..http://bolununsesi.com/icerik/aramahaber.asp?id=26406  o sayfada Vatansever(7.6.2013 15:05:17) isme sahip bir kullanıcının yazdığı yorum çok ilginçti.son cümlede şunu yazmış (2-3 yıl içnde domino etkisi gibi bizide yıkacaklar ..uyanın.)

  • G. Eren1 Eylül 2016 . 14:23

   Sorumsuzca davranan ve işlerini kişiselleştiren kamu görevlilerini kınıyorum. yargının bu konuya çözüm bulması gecikmemelidir.

  • bolu1 Eylül 2016 . 13:26

   O belge elektronik imzalıdır. Islak imza olmaz

  • Asım ŞAİR1 Eylül 2016 . 12:00

   Haksızlık-keyfi davranış-kinle davranan kim olursa olsun kınıyorum-
   lanetliyorum.

  • Atatürkcü..1 Eylül 2016 . 11:04

   UNUTULANLAR:....   http://bolununsesi.com/icerik/aramahaber.asp?id=26406

  • Comolokko1 Eylül 2016 . 09:42

   Geçmişinden korkan boşkan, Arşivden korkan boşkan, doğrulardan korkan boşkan. Ekmekle, emekle, alın teriyle oynamasını çok iyi bilir o zaat

  • Gerçek1 Eylül 2016 . 09:09

   Vekil tek başına kaldı.Geredeliler çoğunlukta Alaattinin yanındalar menfaat çıkar ilişkisi.Gerçekler nasıl Ey....Alaaddin aga seninkiler ispatlı iftira değil diğer gazetecilere para vererek iftira atarak yazdırmaya benzemez bu işler Gerçek gazetecilik bu işte fot.ispatlı Bolu biliyor seni yüzüne bakan olmayacak selam vermeyecek sana o paralı askerlerin

  • serkan korkmaz1 Eylül 2016 . 06:26

   Alaaddinin örnek aldığı tek bir kişi var ise Tayyip Erdoğan.. kendi çıkar ve menfaatleri için Hak ,hukuk,adalet,demokrasi. ... hepsini çiğner geçer. .. Bunların hesabı sorulacak hiç merak etme .....

  • Su muhendisi1 Eylül 2016 . 06:02

   Bu sehrin vekili var mı yok mu? Yoksa hepsi korkuyor mu? Yalan arsiv haberleri için belediye baskanı niye savcılığa gitmiyor? Gazeteci apartmanda otursa idi ne olacaktı? Veyahut belediye sınırları dışında otursa idi ne olurdu? Bu iş yerel haberlikten çıktı ülke haberi olur! Devlet büyükleri böyle uygulamaları uygun görüyor mu? Bolu'da herkes fikrini açıkça söylemez mi? Su kesmeden başka daha ne olabilir? Geçenlerde de yolda yürüyorken durup dururken yumruk atmışlardı!

  • Arsiv1 Eylül 2016 . 05:52

   Belediye baskanligi makaminda oturan sahsin arsiv resimlerine kizdigi asikardir. Yapacagi sey kendisinin varsa herhangi bir cemaatinin olup olmadigini ifade etmektir. Gecmis resimler icin ise her siyasetci gibi ben de bu grupla yiyip ictim belediye ile olan her taleplerini eksiksiz yerine getirdim ama liderimize saldirdiktan sonra iliskimi bitirdim demesidir. Sadece son yerel secimlerden once bir iki kez sacma beyanatim oldu o kadar demesidir. Bu kavga yukarisinin kavgasidir sozu icin!!!

  • Ömer Faruk Dalsarar1 Eylül 2016 . 01:19

   Yok mu bu memlekette bu kanunsuzluğun hesabını soracak bir makam,mevki.Sayın Alagözoğlu sesinizi tek başına duyuramazsınız.Yapacağınız en iyi hareket ulusal basın yardımı ile bu rezilliği  tüm Türkiye'ye bir şekilde anlatmalısınız.Şunu unutmasınlar gerçekler asla saklanamazlar.

  • Okuyucu1 Eylül 2016 . 00:57

   Allah allah sebenden böyle adam çıkmaz ama koltuk hırsı körleştiriyor insanı demekki.allah kimseyi doğru yoldan ayırmasın...

  • Ottoman1 Eylül 2016 . 00:42

   Sonun başlangıcı,Alaaddin başkan kanaatimce ARŞİV haberleri yüzünden yargılanma korkusu yaşamakta.çırpındıkça batmak bu olsa gerek, demokrasi nöbetlerinde en önler-tugay önüne araçlar yığmalar pofffff valla işin zor başkan. Eninde sonunda zulümlerin haksızlıkların bedeli çıkacak!

  • Son anları1 Eylül 2016 . 00:30

   Gerçekler gün yüzüne çıktıkça dahada pisleşecek, durum bunu gösteriyor. Makamının gücünü kullanabildiğin kadar kullan. Alaaddin Yılmaz'ın Yaptığı "suç sahibini zapteder" ilkesini kanıtlıyor. 
   Bu kadar arşiv haberine çıkıp açıklama yapacağına aksine yaptıkları tamamen SUÇLULUK psikolojisi. inanın bu ülkede hala ADALET var ve tecelli ettiğinde herkes rahatlayacak.Kamuran Bey çok acil koruma talep etmeli, sayesinde Bolu NET bilgileniyor. Adli makamlarında ivedi şekilde mağdur edilen kişiye yardımcı olması gerekmekte. Tipik fetö üyelerinin hareketleri arasında KENDİNDEN OLMAYANA SU BİLE VERMEMEK en belirgin özellik. DIT kart dayatması, rantabl hareketler, srilanka gezileri,boyboy fotolar SAYIN SAVCI VE HAKİMLERİMİZ vatandaş olarak size GÜVENİYORUZ

  • Yalcin yaman1 Eylül 2016 . 00:29

   Bende suc duyurusunda bulunacagim.benim vergilerimle odedigim suyun parasiyla calisan personelin mesaisini sahsi hirs ve dusmanligi icin calistiramaz. Bizzat ben sahit oldum. bir isyerine iki kisi gelip gazeteden ilanlarinizi kaldiracaksiniz baskan boyle istiyor dediler. merak ettim ilana baktim ertesi gun yine baktim yoktu. Nedir bu ya. Zamaninda kolkola yuruyorlardi. Alaattin aga bu dunya kimseye kalmadi sanada kalmaz.

  • Yuhhhh1 Eylül 2016 . 00:14

   Aladdin başkana yuhhh olsun diyorum başka birşey demiyorum

  • Haksızlığa tepki1 Eylül 2016 . 00:09

   Bolu okuru Bolunun Sesi Gazetesine ve haberlerine sahip çıkmalı. Bolululuğun gereği budur. Köroğlu ruhu bunu gerektirir. Sessiz kalmak hak yiyen Bolu Beyi tavrıdır. Bu tavır hiç bir Boluluya yakışmaz. Bolulu kardeşlerin zaman haklıların yanında haksızların ve makamlarını haksız yere kullananlara karşı durma zamanı. Bolu bunu isterse başarabilir.

  • Taraftar1 Eylül 2016 . 00:05

   Belediye başkanı Alaaddin Yılmaza dur dityecek birtek Ak Partili yetkili yokmu. İnsanları bu tarz hareketlerle Ak Partiden uzaklaştırıyorlar. Ak Partililer başkana karşı tepki göstermeli. Vatandaşa zuluma kör olmamak lazım. Alaaddin bey üst üste gelen soruşturmalardan iyice köşeye sıkışmışa benziyor. Ne yaparsa yapsın göz altına alınmaktan ve yargılanmaktan kurtulamayacak. Ona göz yumanlar da.

  • Başkan suç işliyor1 Eylül 2016 . 00:01

   Boluda FETÖ ininin kaçak yoluna 5 yıldan beri göz yuman ve kapatmayan belediye başkanının vatandaşın ruhsatlı evinin su sayacı ruhsatı olan  ve borcu olmayan su aboneliğine rağmen suyunu kesmesi suç değilse Cumhuriyet Savcılarına ve Bolu valisine sormak isterim suç nedir?

  • ylmz13 Mart 2019 . 08:53

   Hadi bakalım o günün gelmesini dört gözle bekliyoruz
  • öz bolulu9 Mart 2019 . 14:09

   EEE SAYIN MÜDÜRLERİMİZ GÖZÜNÜZ AYDIN DEVİR HESAP DEVRİ SIRADAN BOLUNUN PARASINI ÇARÇUR YAPARSIN HII ŞİMDİ OBORÇLARI ASLINDA TÜM DAİRE MÜDÜRLERİNE ÖDETECEN MAL VARLIKLARINA ELKONSUN YURT DIŞI YASA KONSUN KAÇAR VALLA YAZI İŞLER MÜDÜRÜ İMAR MÜDÜRÜ TÜM MÜDÜRLERİMİZİN İMZALARINA BAKMAK GEREKLİ DERİM AZ SABREDİN
  • adem 145 Mart 2019 . 23:42

   Adalet er geç yerini bulur
  • KOCATEPE5 Mart 2019 . 19:43

   Alaaddin Yılmaz'ın yaptığı işler gereğince denetlendiği takdirde her bir işte yanlışlık olduğu ve kamu kaynaklarının heba edilerek adeta boşa harcandığı görülebilecektir. Eminim yakında hepsinden hesap sorulacaktır.
  • Şahin Kocagöz5 Mart 2019 . 19:36

   Bu memlekette din sömürüsü yaparak halkı kandıran AKP'yi ve kul hakkı yemekten doymayan yöneticilerini kınıyorum. Allah cezanızı versin.
  • Bolulu4 Mart 2019 . 17:06

   Mehmet Memişe 0 zaman çözüm basit oy istemeye geldiklerinde vatandaş diyecekki oyu bizden değil sebenlilerden isteyeceksin diyecekler saygılarımla
  • Mehmet Memiş4 Mart 2019 . 11:52

   Sebenin başkanı bizimkinin başkan yardımcısı gider ayak ne kadar yakını varsa işe aldırmış. Memlekette işsiz sebenli bırakmamışlar. Gelir müdürü naim de kızını belediyeye aldırmış. Eyyyyy ak partinin il başkanı ve diğerleri sizler uyuyor musunuz. Bunları niçin genel merkeze rapor etmiyorsunuz? Sizin de menfaatleriniz ayrı mı yoksa?
  • Ayhan Can4 Mart 2019 . 10:19

   Alaaddin Yılmaz'ın Bolu'da en fazla zarar verdiği insanlardan birisi de ben ve annemdir... Kaldı ki öğrencilik yıllarımızda , 4 yıl boyunca ailem ona gözü gibi bakmış, kendi çocuklarından ayırt etmemiştir..O ise vefa borcunu 18. Madde adı altında yerimizi darmadağın ederek, onlarca ağacımızı keserek ödemiştir. Annem şimdi yatağa bağlı yaşamaktadır... Onun bedduaları ona iki cihanda yeter . Bu dünya fanidir... Eğer ölümden sonra hayata inanıyorsa...
  • Ömer faruk4 Mart 2019 . 00:54

   Keser döner sap döner gün gelir devran döner .Yüce Türk yargısı gereğini yapacaktır.
  • Mehmet Memiş3 Mart 2019 . 23:33

   Alaaddin yılmazın sürüm sürüm süründüğünü yaptığı zulümlerin vebalini bu dünyada ödediği günleri görmek istiyorum.
  • bolulu3 Mart 2019 . 18:15

   1 nisandan sonra her yer mahkeme görevler bitiyor.
  • öz bolulu3 Mart 2019 . 17:40

   milletin şikayetini bu halka yapılan eziyete hükümet kullaklarını kapattı ne zamana kadar seçimi kaybedeceğinni anlayınca bakan gelliyor vekil geliyor reisimizin yardımcısı geliyor oda yetmez reis geliyor eee anladılar ABBASyolcuuu ama geç kaldılar

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak