Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 1 Mart Cuma)

Vefat edenler (Bugün 1 Mart Cuma)
  1 Mart 2019

        1-Köprücüler Köyü halkından, İsmail ÇIRACIOĞLU’nun eşi, Hatice ÖZTÜRK, Merhume Huriye GÖKDEMİR, Emine İLERİ, Köprücüler köyü eski muhtarı İsmail ÇIRACIOĞLU’nun anneleri, Raşit ÖZTÜRK, Tahsin GÖKDEMİR, Hüseyin İLERİ’nin kayınvalidesi, Mustafa, Ayca, Ersin ÇIRACIOĞLU’nun babaanneleri; Tenzile ÇIRACIOĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
         Cenazesi bugün Köprücüler Köyü Camii’nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.
         2- Seben İlçesi Güneyce Köyü halkından, Merhum İsmail YERLİKAYA’nın eşi, Muammer, Enver, Zehra DEMİREL ve Merhume Fatma BAĞ’ın anneleri; Hamide YERLİKAYA Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Seben ilçesi Güneyce Köyü Camii’nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.
        3- Karacasu Beldesi halkından, Hatice NAMDAR’ın eşi, Hayrullah ve Hayrettin NAMDAR’ın abisi, Seyfettin NAMDAR ve Aynur ERGÜL’ün babaları, Mürvet NAMDAR ve Turgut ERGÜL’ün kayınpederi, Ömer, Emel, Gonca NAMDAR, İsmet,  Fatih BİCE ve Hilal ERGÜL’ün dedeleri, Orüs’ten emekli; Haydar NAMDAR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
          Cenazesi bugün Karacasu Beldesi Merkez Camii’de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası belde mezarlığına defnedilecektir.
        4-Mudurnu İlçesi Gürçam Köyü halkından, Merhum Mustafa KORKMAZ’ın eşi, Tefik, Mehmet, Fehmi KORKMAZ ve Fatma YÜKSEL’in anneleri; Ayşe Gülsüm KORKMAZ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Gürçam Köyü Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.
         5- Seben İlçesi Kızık Köyü halkından, Merhum Hasan AŞINMAZ’ın eşi, Sevgiye ÖZER, Bahattin AŞINMAZ ve Mithat DEMİR’in anneleri, Hakkı ÖZER’in kayınvalidesi; Şakire AŞINMAZ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Küçükberk Mahallesi Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.
        6-Kasaplar Mahallesi halkından, Merhume Hatice ÖZDEMİR’in eşi, Merhum İhsan ÖZDEMİR ve Emine ÖZEL’in babaları, Alper, Elif, Şirin ve Selim’in dedeleri; Tahsin ÖZDEMİR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Kasaplar Mahallesi Merkez Camii’de kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.


   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon