Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 23 Şubat Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 23 Şubat Cumartesi)
  23 Şubat 2019

       1- Taşoluk Köyü halkından Hasan TOSUN’un eşi, Ali İhsan TOSUN ve Numan TOSUN’un anneleri; Ayşe TOSUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Taşoluk Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Mudurnu İlçesi Keçikıran Köyü halkından Arif, Veysel GÖKÇEOĞLU ve Fatma EMRE’nin babası, Ekrem EMRE’nin kayınpederi, Abdullah, Muhammet, Mahmut, Emrah ve ELİF’in dedeleri; Hüseyin GÖKÇEOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Keçikıran Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Kalıcı Konutlar Mahallesi halkından sanayi esnafından Merhum İrfan AKBAY’ın eşi, Sabahat ÖZCAN ve Sabahattin AKBAY’ın anneleri, Metin ÖZCAN ve Habibe AKBAY’ın kayınvalidesi, Meral, Merve ve Murat’ın anneannesi, Hümeyra ve Alaaddin’in babaannesi; Şerif AKBAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Kıbrıscık İlçesi Alanhimmetler Köyü halkından Mehmet Hulusi AKI’nın eşi, Mukaddes TOPAÇ, Safiye DEMİRCAN, Melahat KILIÇARSLAN’ın anneleri, Hasan ŞAHİN, Emine ŞAHİN, Hatice KESKİN ve Hanife TOPAÇ’ın kardeşi, Necdet TOPAÇ, Tevfik DEMİRCAN ve Zekayi KILIÇARSLAN’ın kayınvalidesi, Hediye, Safiye, Ali, Mutlu, Mehmet, Merve ve Emre’nin anneanneleri; Havva AKI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kıbrıscık Alanhimmetler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Çepni Köyü halkından Merhum İrfan ve Merhume Şadiye ER’in oğlu, Turan ve Ayhan ER’in abisi; İlhan ER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Bolu Merkez Çepni Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak