Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Fizik Hastanesi Sağlık Turizmi Yetki Belgesini aldı 

Fizik Hastanesi Sağlık Turizmi Yetki Belgesini aldı 
  19 Şubat 2019

  Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sağlık Turizmi Yetki Belgesi almaya hak kazandı 

  Bolu Fizik Tedavi Hastanesi Sağlık Turizmi Yetki Belgesini aldı. 

        Türkiye'de Sağlık Turizmi Yetki Belgesi almaya hak kazanan kamu hastanelerinden biri de Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu. 

        Bolu doğa güzelliği, kış sporları ve coğrafi olarak önemli bir konuma sahip olmakla beraber ülkemizde jeotermal su kaynakları içinde de önemli bir yere sahip. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında son yıllarda Sağlık Bakanlığı'nın önem verdiği sağlık turizmi açısından da şehrimizde bu hizmeti verecek özelliklere sahip İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önemli bir durumu ortaya çıktı. 

         Bu yetki belgesi sayesinde Bolu ilimizin kış turizmi, kültür ve doğa turizmi alanlarındaki bilinirliğinin yanı sıra sağlık turizmi alanında da bilinirliği artacak. 

         Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi kamuda sağlık turizmi yapmaya yetkili Türkiye'deki ender kamu kurumlarından biri olarak yurtdışından hasta getirmeye ve hizmet vermeye yetkili kılındı.

  • sabahattin5 Mart 2019 . 00:47

   AÇIN AÇIN YABANCILARA AÇIN BİZ BOLUDA OTURDUĞUMUZ HALDE BİR SENE SONRAYA GÜN VERİLİYOR YAZIKLAR OLSUN

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Düzce Evden Eve Nakliyat Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak