Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

TSO’da Fuar toplantısı  

TSO’da Fuar toplantısı  
  13 Şubat 2019

  TSO’da Fuar toplantısı İlimizde bu yıl 25-28 Nisan 2019 ...

          TSO’da Fuar toplantısı  

           İlimizde bu yıl 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan “1. Bolu Decoboss Yapı Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı” ile “Bolu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı” sektör istişare toplantısı Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı. 

         Bu yıl 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında İlimiz Kalıcı Konutlar Fuar Alanı iki farklı fuara eşzamanlı olarak evsahipliği yapacak. Bolu’da 2016 ve 2017 yıllarında gerçekleştirilen Bolu Fuarı’na, bu yıl aynı alanda düzenlenecek olan iki farklı ihtisas fuarı ile devam edilecek. 

         TOBB 2019 Yurtiçi Fuar Listesi’nde de yerini alan “1. Bolu Decoboss Yapı Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı” ile “Bolu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı” için organizatör kuruluş Expolife Fuarcılık firması yetkilileri, Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen toplantı ile Oda meslek komite temsilcileri ile bir araya geldi. Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Özkoparan’ın başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakkı Fidan, Meclis Başkan Yardımcısı Murat Koca ve Oda meslek komite temsilcilerinin katılımıyla yapılan toplantıda fuarların yerleşim planı, teknik özellikler ve katılımcı profili ile ilgili ayrıntılar ele alınırken, sektör temsilcilerinin de konuyla ilgili görüş ve talepleri alındı.  

         25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek ve sadece Bolu’dan değil, bölgesel düzeyde yoğun bir firma katılımı beklenen “1. Bolu Decoboss Yapı Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı” ile “Bolu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı”nda yer almak isteyen firmaların, Oda Genel Sekreterliği ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilecekleri bildirildi. 

  • Nokta14 Şubat 2019 . 08:54

   Sorması ayıp fuar alanınız nerede? Belediyenin derme çatma çadırlarının altına mı kuracaksınız standlarınızı? Ya da pazar yerlerine mi kuracaksınız? Fuara gelen misafirlerinizi Belediye Meydanına da götürecek misiniz gezdirmeye tozun pisin içine? Bolu önce şehir olmasını becerecek, ondan sonra fuarlarınız belki ilgi görür.
  • Cumhur Bandakçıoğlu13 Şubat 2019 . 20:30

   23-27 Nisan 2019 da Türkiyenin en önemli fuarlarından Dünya nın sayılı fuarlarından Evteks, İstanbul da icra edilecek.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak