Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Malum kavşakta yine bir kaza ! 

Malum kavşakta yine bir kaza ! 
  11 Şubat 2019

  Burada yaşanan kazaların oluşu hep aynı, sadece plakaları farklı.

  Malum kavşakta yine bir kaza ! 

         Malum kavşakta yine bir kaza ! 
         Bolu'da kazalara davetiye çıkaran kavşaklardan biri de Aktaş Mahallesi'nde bulunuyor. Burada yaşanan kazaların oluşu hep aynı, sadece plakaları farklı. 
        Geçiş üstünlüğü her ne kadar tabelalarla belirlenmiş olsa da, sürücülerin geçiş üstünlüğüne uymaması nedeniyle trafik karmaşası yaşanmaya devam eden bu kavşakta kazalar bitmek bilmiyor.
         Aktaş Mahallesi Taşhancılar Caddesi ile Seyit Efendi Sokak'ın kesiştiği kavşakta kazalar yaşanmaya devam ediyor. Daha önce Taşhancılar Caddesi'nde olan geçiş üstünlüğü, bu kavşaktan sonra yolun tek şeride sadece gidiş olarak verilmesi ile birlikte esas trafik yoğunluğu Seyit Efendi Sokak'a geçti. Ancak halen geçiş üstünlüğü daha öncede yazdığımız gibi Taşhancılar Caddesi'nden seyreden araçlara ait bulunuyor.
         Bugün saat 14.30’da Taşhancılar Caddesi'nde ilerleyen 81 AAF 402 plakalı otomobil, Seyit Efendi Sokak’ta doğu istikametine seyreden 14 KG 723 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kaza maddi hasarlarla sonuçlanırken, şans eseri yaralanan olmadı. 
   

  • Aktaşlı13 Şubat 2019 . 12:35

   Tek çözüm trafik lambası.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak