Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 11 Şubat Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 11 Şubat Pazartesi)
  11 Şubat 2019

  1- Baltalı Köyü halkından, Hasan ve Fatma DÜZENCİ’nin oğlu, ...

         1- Baltalı Köyü halkından, Hasan ve Fatma DÜZENCİ’nin oğlu, Nazmiye DÜZENCİ’nin eşi, Nezaket, Yakup ve Cemile DÜZENCİ’nin babaları, Emine ve Safure’nin abisi; Kemal DÜZENCİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Baltalı köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Sümer Mahallesi sakinlerinden, Ayşe KARAER’in eşi, Erol ve Erdal KARAER’in babaları, Emine ve Sevgi KARAER’in kayınpederi; Ahmet KARAER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Yeni Cami'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Pelitçik köyü mezarlığına defnedilecektir.

         3- Gerede ilçesi halkından, Fahrettin, Kemal ERDOĞAN ve Mürvet MURATOĞLU’nun anneleri, hacı Mustafa HALICI’nın ablası, Cemal, Celal, Adnan, Rıdvan, İlhami, Erol, İsmail, Zehra ERDOĞAN, Neriman ÇATLADI, Nurten YILMAZ, Fatma DEMİR, Nuran DANIŞMAN’ın babaanneleri, hacı; Zehra ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Gerede ilçesi Yeni camide kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Afşar Tarakçı köyü mezarlığına defnedilecektir.

         4- Seben ilçesi Gökhaliller köyü halkından, (merhum) Osman KUŞ’un eşi, İsmail KUŞ, Hatice CENGİZ ve Fatma KANDEMİR’in anneleri, Emine KUŞ, Kemal CENGİZ ve Zekeriya KANDEMİR’in kayınvalidesi, Ayşe ALPUT ve Hayriye BAKSİ’nin ablaları, Nuran YILMAZ, Rabia TURAN, Fatma CENGİZ ve Ömer CENGİZ’in anneannesi, Şaban, Mehmet ve Ahmet KUŞ’un babaannesi; Ayşe KUŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben ilçesi Merkez camide kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Gökhaliller köyü mezarlığına defnedilecektir.

        5- Ankara ili Kızılcahamam ilçesi halkından, Bolu Tapu Müdürü Gökhan AKKAYA’nın babası; Hasan AKKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Ankara ili Kızılcahamam ilçesi Yukarımerkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Kızılcahamam Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak