Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

"Yılmaz, Başbakanı da satarak tarihe geçmiş oldu!"

"Yılmaz, Başbakanı da satarak tarihe geçmiş oldu!"
  9 Şubat 2019

  Alaaddin Yılmaz'ın adeta yalvar yakar ifadelerle Cemaate seslenerek; "Başbakan'ın tavrını bir tarafa bırakın oylarınızı bana vereceksiniz. Tayyip Bey'e kızabilirsin ama bu seçimler Alaaddin Yılmaz seçimi. Alaaddin Yılmaz düne kadar sana her yön de yardım etti, hizmet etti mi? Etti. Alaadin Yılmaz'a değil de Tayyip beye kızıp da oy verdiğin zaman ve bunu da Allah rızası için yapıyorsan, bunun tek rızası şeytan rızası olur " demişti.

          Hafızalarımızı tazeleyelim !

  "Yılmaz, Başbakanı da satarak tarihe geçmiş oldu!"
        Bundan 5 yıl önceki yerel seçim öncesi FETÖ’cülere seslenen Alaaddin Yılmaz; “Tayyip Bey’e kızabilirsin ama bu seçimler Alaaddin Yılmaz seçimi. Alaaddin Yılmaz düne kadar sana (FETÖ’ye) her yön de yardım etti, hizmet etti mi? Etti. Alaadin Yılmaz'a değil de Tayyip Bey’e kızıp da oy verdiğin zaman ve bunu da Allah rızası için yapıyorsan, bunun tek rızası şeytan rızası olur” diyerek, FETÖ’cülerin oyunu yalvar yakar durumda böyle istemişti.   

       22 Mart 2014 tarihli haberimiz aynen şöyleydi; 
       Başbakanı'nı satan ilk siyasetçi oldu !

        Başkan Alaaddin Yılmaz'ın adeta yalvar yakar ifadelerle Cemaate seslenerek; "Başbakan'ın tavrını bir tarafa bırakın oylarınızı bana vereceksiniz" şeklindeki yalvar yakar oy istemesi karşısında, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'dan cevap gecikmedi. Yılmaz'ı Başbakanı'nı satmakla suçlayan Özcan; "Alaaddin Yılmaz bu beyanı ile seçimi kaybedeceğini kabul ettiğini kamuoyuna ilan etmiş oldu. Üstelik bugüne kadar kendisini var eden Başbakanı da satarak tarihe geçmiş oldu" dedi. 
          Cemaatle arasındaki ipleri tamamen koparan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan son günlerde mitinglerde çok ağır kelimeler kullanarak cemaate yüklenmeye devam ederken, aynı partinin Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz ise Bolu Ekspres Gazetesi'ne vermiş olduğu özel röportajda oylarını alabilmek uğruna cemaate adeta yalvar yakar çağrıda bulundu. 

          "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı satmıştır"    
           Alaaddin Yılmaz'ın basında yer alan bu ifadeleri üzerine açıklama yapan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan; Alaaddin Yılmaz bu beyanatları ile kendisini var eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı nasıl sattığını resmen kanıtlamış olduğunun altını çizerek; "Alaaddin Yılmaz bu beyanı ile seçimi kaybedeceğini kabul ettiğini kamuoyuna ilan etmiş oldu. Üstelik bugüne kadar kendisini var eden Başbakanı da satmış oldu. Başbakanı'nın yolsuzluk operasyonları sonucunda toplumda büyük güven kaybına uğradığını kabul etmiş oldu. Alaaddin Yılmaz bu beyanı ile Başbakan'a olan güven duygusunun kaybolduğunu kabul eden Türkiye'deki ilk Ak Partili siyasetçi olarak tarihe geçmiş oldu" dedi.  
       
            22 Mart tarihli Bolu Ekspres Gazetesi'nin haberi aynen şöyle;   
           Başkan'dan Bolu'daki cemaate çağrı

          Ak Parti ile cemaat kutuplaşmasında bugüne kadar sessizliğini koruyan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Ekspres'e özel açıklamalarda bulundu. CHP ile cemaat arasında kan uyuşmasının mümkün olmayacağını söyleyen Yılmaz, "Allah bizi şeytanlardan korusun" dedi. 

         Haber: Ebru EYVAZOĞLU

         Cemaat yurdunda kalan öğrencilerin Ak Parti'den sığınmak için yardım istediği iddiaları ile Bolu'da da gündeme gelen Ak Parti –Cemaat çatışmasının yansımaları devam ediyor. CHP, cemaate yakın davranırken, Bolu'daki cemaat oylarının da Ak Parti ile yaşanan çatışma nedeniyle CHP Adayı Mehtap Mısırlıoğlu'na gideceği dedikoduları kulaktan kulağa yayılıyor. Bugüne kadar bu kutuplaşma hakkında hiç açıklama yapmayan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ekspres'in sorusunu yanıtladı.
          Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a karşı yaşanan kızgınlığın yerele yansımaması gerektiğini söyleyen Alaaddin Yılmaz "Bana CHP'ye oy verecekleri söyleniyor. CHP ile kan uyuşumunu sağlayabileceklerini sanmıyorum. Allah rızası için CHP'ye oy verirlerse, bunun rızasını ömür boyu unutamazlar. Tayyip beye kızabilirsin ama bu seçimler Alaaddin Yılmaz seçimi. Alaaddin Yılmaz düne kadar sana her yön de yardım etti, hizmet etti mi? Etti. Alaadin Yılmaz'a değil de Tayyip beye kızıp da oy verdiğin zaman ve bunu da Allah rızası için yapıyorsan, bunun tek rızası şeytan rızası olur. Bu seçimler belediye başkanlığı seçimleridir. İsme oy kullanılacak. Ama sen Tayyip beye kızdın diye Alaaddin Yılmaz yerine Mehtap dersen, vicdanen nasıl kendini bu sorumluluktan kurtaracaksın? Kızdın adamı öldürdün, çok haklıydın ama katilsin sen. Ömür boyu katillikten kurtulabilir misin?" diye konuştu.

           Cemaat oylarının başka bir partiye yönlendirilip yönlendirilmeyeceğine ilişkin sözlere ise, "Bunu yapar mı? İnsanoğlu yapabilir. Ama insan şeytanla rahman arasında gidip gelen bir varlıktır. Şu an Müslümanların birbirlerini vurmak için Allah rızasını kullandıkları bir dönemdeyiz. Yani Allah rızası için bir Müslüman bir başka Müslümanı eğer yok etmeye çalışıyorsa, bunun Allah rızasında ve İslam’da yeri yoktur. Bu olsa olsa şeytani bir yapıdır. Allah bizi şeytanlardan korusun" dedi.   
   

  • Hasan10 Şubat 2019 . 17:11

   Düne kadar fetöcü değilim diyen dayak yiyodu şimdi herkes geri viteste

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak