Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Lösemili Melekler dernek bürosu açıldı

Lösemili Melekler dernek bürosu açıldı
  4 Şubat 2019

  Lösemili Melekler ve Kanserle Mücadele Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Derneği'nin yeni bürosu açıldı

  Lösemili Melekler dernek bürosu açıldıLösemili Melekler dernek bürosu açıldı

        Bolu Lösemili Melekler ve Kanserle Mücadele Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Derneği'nin yeni bürosu için açılış töreni düzenlendi.

        Düzenlenen açılış törenine, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İbrahim Doğan, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire müdürleri ve dernek üyeleri katıldı.

        "Yolumuz karanlıkta başlar aydınlığa doğru çıkar"       

          Törende açılış konuşmasını yapan Bolu Lösemili Melekler ve Kanserle Mücadele Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Derneği Başkanı Muhammet Ali Kıvrak, “Bizim yolumuz karanlıkta başlar aydınlığa doğru çıkar. İnşallah hayırlısı ise, bu derneğimizin açılışını yapacağız. İkinci kurdele kesimini de inşallah Bolu’muza bir hematoloji veya onkoloji binası yada servisi açmak nasip olur” dedi.

         “Bu derneklerimizle çok sıkı çalışacağız”

          Törenin devamında konuşan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, belediye başkanı seçilmesi halinde bu tür derneklerle sıkı çalışma içinde olacaklarını kaydetti. Metin şöyle konuştu; “Böyle hayırlı ve güzel bir açılışta bulunuyoruz. Çünkü, bugün de tesadüfen Dünya Kanser Günü. Bu farkındalıkların oluşması, kanserle mücadelede başarı kazanılması için önleyici hizmetler çok önemli. O nedenle kanseri önleyici hizmetler açısından bu dernekler de önemli. Aynı zamanda hastalanmış ve bunun tedavisini gören kanser hastalarımızın da rehabilitasyonu, tedavisi için çok önemli. O nedenle inşallah önümüzdeki dönemde Bolu Belediyesi olarak da göreve gelirsek, vatandaşımız bize bu yetkiyi verirse, inşallah bu derneklerimizle çok sıkı çalışacağız. Bolu’daki sağlık kapasitemizi daha da arttıracağız. İhtiyaç olan hematoloji ve onkoloji servisinin açılmasına da inşallah başta, sayın milletvekillerimiz olmak üzere onların önderliğinde yerel yönetim olarak destek vereceğiz. Her zaman olduğu gibi il müdürlüğümüzle, sosyal hizmetler il müdürlüğümüz ve diğer bağlı kuruşlarımızla, sağlık müdürlüğümüzle ve diğer kuruluşlarımızla çok sıkı bir işbirliği yaparak inşallah vatandaşımıza hizmeti en üst seviyede vermeye çalışacağız. Bu vesile ile bu güzel birlikteliğe vesile olan, gönüllü olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

        Konuşmaların ardından dua ve kurdele kesilmesi ile devam eden tören, yeni büronun gezilmesi ile sona erdi.

  • sait 8 Şubat 2019 . 15:32

   Sn Ağcanın bu resim içerisinde olması hoş güzel ancak Bildiğimiz Kendisi AKP den Antep'in bir ilçesinden Aday Adayı olmuş ve bu nedenle istifa etmişti. Acaba istifası mı kabul edilmedi ne amaçla hala burada onun şu anda hala belediye başkan yardımcılığı görevi sürüyor mu bilgi yazılabilinir mi
  • M.C6 Şubat 2019 . 14:01

   İktidar Partisinin Sn Milletvekili ile Yine İktidar Partisinin Sn İl Başkanının duruşu dikkatle incelenirse Üstelik Lösemi Yani Kan Kanseri Hastaları için Yaptıklarını iddia ettikleri bir organizasyonda Basına görüntü verirken giyim kuşam hadi spor giyindin yani insan ceketinin önünü ilikleyemez mi Ne özelliğin var senin Tamam orası makam değil ama sen makamını o halktan alıyorsun halk senin yanına geldiğinde önünü ilikliyor sorununu anlatıyor sen oy isterken b
  • fidan6 Şubat 2019 . 13:56

   Buralara olsun siyaset sokmayın Ne kadar siyasetçi varsa güya dernekteler hadi gidin bari seçim zamanı ya....
  • dernek5 Şubat 2019 . 13:13

   AKP'nin seçim bürosu açılışı gibi olmuş.
  • Ziya5 Şubat 2019 . 08:58

   İhsan ağca yine başrollerde. Antepten aday adayı oldu ama kendi memleketinde itibar görmedi ne hikmeti alem ise Bolumuzda baş tacı ediliyor. Bolu halkı aç gözünü artık.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak