BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 30 Ocak Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 30 Ocak Çarşamba)
  30 Ocak 2019

        1-Gölyüzü Mahallesi esnaflarından anahtarcı İsmail YILDIZ, Gençlik spor il müdürlüğü çalışanlarından Zafer YILDIZ ve Günay DİNÇ’in anneleri; Sevim YILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Mahallesi Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Seben ilçesi Kızık Köyü halkından, Muhsin AKTAŞ’ın eşi, Sevim, Bahire KARAKAYA ve Nevin AKTAŞ’ın anneleri; Hatice AKTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kızık Yaylası Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası yayla mezarlığına defnedilecektir.

         3- Bahçelievler Mahallesi halkından, Merhum Şerafettin MIZRAK’ın kardeşi, Hacı Hamiyet MIZRAK’ın eşi, Şefiye SARINALBANT ve Adem MIZRAK’ın babaları, emekli orman muhafaza memuru; Ahmet MIZRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Çamyayla Köyü Değirmenözü Mahallesi halkından, Ayşe EROL’un eşi, Şükrü EROL, Şükriye ÖZÇAĞLAR  ve Rukiye TÜREOĞLU’nun babaları, Ünal ÖZÇAĞLAR, İbrahim TÜREOĞLU ve Nezaket EROL’un kayınpederi, Cihan, Sinan, Safiye, Eren ve Sema’nın dedeleri, Hacı; Lütfi EROL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Çamyayla Köyü Değirmenözü Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Kındıra Köyü Arıklar Mahallesi halkından, Makbule, Metin, Mehmet ve Mustafa ÖZTÜRK’ün babaları, Merhume Mahmure ÖZTÜRK’ün eşi; Emin ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kındıra Köyü Arıklar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak