Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Almanya'dan ihbar geldi. Jandarma yardım çağrısında bulunan sürücüyü arıyor

Almanya'dan ihbar geldi. Jandarma yardım çağrısında bulunan sürücüyü arıyor
  13 Aralık 2018

  Almanya'da bulunan bir otomobil firması yetkilileri, Bolu Dağı'nda bulunan bir araçlarından imdat sinyali aldıklarına dair ihbarda bulundu.

  Almanya'dan ihbar geldi. Jandarma yardım çağrısında bulunan sürücüyü arıyorAlmanya'dan ihbar geldi. Jandarma yardım çağrısında bulunan sürücüyü arıyor

  Bolu İl Jandarma ve Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, bir Alman otomobil firmasının yaptığı ihbar sonrası arama kurtarma çalışması başlattı. Almanya'dan jandarma ihbar hattını arayan otomobil firması yetkilileri, Bolu Dağı bölgesinde bir araçlarından imdat sinyali adlıklarını bildirmeleri üzerine jandarma ile AFAD ekiplerince bölgede arama kurtarma çalışması başlatıldı. Firma tarafından verilen koordinatlar doğrultusunda hızla Bolu Dağı At Yaylası mevkisine intikal eden ekipler, yaklaşık 20 santimetre karın olduğu alanda arama kurtarma faaliyetlerini yoğunlaştırdı. Bölgeyi drone ile havadan da tarayan ekiplerin çalışmaları sürüyor.

  • Süleyman KAZAN21 Aralık 2018 . 09:45

   1.Araç konyada sanayide vatandaşı Boluda arıyoruz. Yada; 2.Araç Konyada ıssız bir uçurumun dibinde ve sürücü yaralı, dünyaca ünlü bir marka olan aracına güvenerek imdat sinyaline basıyor,az sonra gelirler diyor, ama ne yazıkki dünyaca ünlü marka yetkilileri seni Boluda arattırıyor. Bu rezilliktir ve o marka açıklanamalıdır ki; insanlar güven konusunda aldanmasın.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Düzce Evden Eve Nakliyat Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak