Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Sigarayı bırakanlara teşekkür blgesi

Sigarayı bırakanlara teşekkür blgesi
  12 Aralık 2018

  Bolu'da kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan ve sigarayı bırakan 40 kişiye teşekkür belgesi verildi.

  Bolu Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Solmaz Ahmet Baysal Öğretmenevi'nde 2018 Yılı Tütün Değerlendirme ve Sigarayı Bırakma töreni düzenlendi. Törene, İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Tuncay Sancak, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İzzet Murat, kentte bulunan hastanelerin başhekimleri, doktorlar ve sigarayı bırakarak teşekkür alacak olan 40 kamu çalışanı katıldı.

  Törende konuşan Demirkol, il sağlık müdürlüğü olarak Bolu'da bulunan sigara bırakma polikliniklerini 4'e çıkardıklarını ifade ederek, "Buralarda bulunan 5 tane sertifikalı doktorumuzla bu hizmeti en güzel şekilde yürütmeye çalışıyoruz. Bugün toplamda 1 yıl içerisinde yaptığımız çalışmamızda 40 arkadaşımız sigarayı bıraktı. Biz bu açtığımız yolun devam edeceğini ümit ediyoruz. İl Özel İdaresi'nde, Türk Kızılayı'nda, F Tipi yüksek güvenlikli ceza kurumunda, İl tarım ve Orman Müdürlüğü'nde, İl Emniyet Müdürlüğü'nde, Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı kurumlarda çalışan 40 arkadaşımız sigarayı bıraktı." dedi.

  Konuşmanın ardından sigarayı bırakan kamu kurum ve kuruluş çalışanlarına teşekkür belgeleri takdim edildi.

  • murat m13 Aralık 2018 . 19:21

   çok komik onun yerine hayatında hiç içmeyenlere ödül verilsin ...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Düzce Evden Eve Nakliyat Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak