Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Prof. Dr. Erol Özden, son yolculuğuna uğurlandı

Prof. Dr. Erol Özden, son yolculuğuna uğurlandı
  8 Aralık 2018

  BAİBÜ Güzel Sanatlar Eğitimi bölümü eski bölüm başkanı Emekli Öğretim Üyesi Prof. Erol Özden, sevenlerinin gözyaşları ve dualarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

  1998-2010 Yılları arası Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığı görevlerinde bulunan Prof. Dr. Erol Özden’in cenaze töreni BAİBÜ Eğitim Fakültesi önünde düzenlendi.

  Cenaze törenine Üniversitemiz BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Genel Sekreter Doç. Dr. Samettin Gündüz, Eğitim Fakültesi Prof.Dr. Güngör Karauğuz, Üniversitemiz Akademik ve idari personel, merhum Özden’in eşi ve yakınları katıldı.

  Düzenlenen Törende konuşma yapan Rektör Mustafa Alişarlı, "Çok kıymetli öğretim üyesi arkadaşlarımız tabi gönül isterdi ki mutlu bir günde bir arada, beraber olalım. Ama bazen hayatın içerisinde var olan bazı anlar oluyor ve kelimelerin de tükendiği anlar oluyor. Öncelikli olarak tüm mesai arkadaşlarına değerli ailesine başsağlığı diliyorum. Allah mekanını cennet eylesin diyorum. Hayat pamuk ipliğine bağlı derler ölümün ne zaman geleceğini kimse bilemiyor. Burada gördüğünüz tablo, değerli hocamızın burada bıraktığı izleri taşıyor. Ben merhuma tekrar Allah’tan rahmet sizlere de başsağlığı diliyorum." şeklinde konuştu.

  Akademik ve idari personelden Prof. Erol Özden hakkında hatırası bulunanlar geçmişte birlikte yaşadıkları anıları anarak merhuma rahmet dilediler. Konuşmaların ardından yapılan dua ile merhum Özden son yolculuğuna uğurlandı. Merhum Özden’in cenazesi Kalıcı Konutlar caminde kılınan ikindi ve cenaze namazının ardından Pirahmetler köyü mezarlığına defnedildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Düzce Evden Eve Nakliyat Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak