Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Hukuk Fakültesi hayırlı olsun

Hukuk Fakültesi hayırlı olsun
  7 Aralık 2018

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'ne Hukuk Fakültesi açılması kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından onaylandı.

  Yükseköğretim Kurulu (YÖK)  Genel Kurulu’nun 15.02.2017 tarihli kararıyla Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ) bünyesinde Hukuk Fakültesi kurulması kararlaştırılmıştı. 

  Konuyla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 6 Aralık 2018 tarihi ile Hukuk Fakültesi’nin BAİBÜ’ye kurulmasına onay verildi. 413 sayılı Cumhurbaşkanlığı karar metni Resmi Gazete’nin 7 Aralık 2018 tarihli sayısında yayınlanarak yürürlüğe girdi.

  BAİBÜ’den yapılan açıklamada, "Hukuk Fakültemizin Bolu ve Üniversitemize hayırlı olmasını diliyoruz" ifadeleri yer aldı.

  • ziya10 Aralık 2018 . 09:03

   Sarı sendika artık bekçileri idareci atatamıyor ve İskender kebapçılar geliyor. Ülkem düşmanlarından çekmedi bu cemaatlerden çektiği kadar. koca koca akademikler sıralanmışlar bir şahsın etrafına dönüp duruyorlar gece feneri gibi. Pensilvanyadaki şarlatanın hala etrafında peyk gibi dolaşanlar olduğu gibi ülkemde cami cemaatinden başka cemaatlere biat edenlerin sayıları da azımsanmayacak kadar çok.
  • Muharrem İMAMOĞLU7 Aralık 2018 . 21:36

   BOLUMUZDA YENİ KURULAN HUKUK FAKÜLTESİNİN HAYIRLI VE UĞURLU OLMASINI DİLERİM. KURULUŞUNA YARDIMCI OLAN VE AÇILMASINI SAĞLAYAN HERKESE SAYGILAR VE SEVGİLERİMİ SUNARIM. YENİÇAĞA'LI EMEKLİ MÜFTÜ MUHARREM İMAMOĞLU

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Düzce Evden Eve Nakliyat Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak