Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Sosyal medyadan kampanya ile ayıya sahip çıktılar

Sosyal medyadan kampanya ile ayıya sahip çıktılar
  4 Aralık 2018

  Avcılara karşı sosyal medya üzerinden kampanya

  Sosyal medyadan kampanya ile ayıya sahip çıktılar

         Sosyal medyadan kampanya ile ayıya sahip çıktılar
          Bolu’nun Mudurnu İlçesinde mantar toplamaya giden Ayşe Yardımcı’ya saldırarak ölümüne neden olan ayı için çıkarılan itlaf kararına karşı, sosyal medyada ayının öldürülmemesi için kampanya başlatıldı
          Edinilen bilgiye göre, olay, geçtiğimiz Temmuz ayında Mudurnu’da meydana geldi. Bolu Mudurnu’daki Beyderesi Köyü’nde oturan 78 yaşındaki Ayşe Yardımcı, köy yakınlarındaki ormanlık alana mantar toplamaya gitti. Mantar topladığı esnasında ayı saldırısına uğrayan Yardımcı, olay yerinde yaşamını yitirdi.
          Avlanma izni çıktı !
         Aylar sonra Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Ayşe Yardımcı’nın ölümüne sebep olan ayının avlanması için izin çıktı. Uzmanlar, olay üzerinden geçen zaman nedeniyle, saldıran ayının tespit edilmesinin mümkün olmadığını belirtti.
          Sosyal medya ayıya sahip çıktı
          Ayının öldürülmesi için avlanma izni çıkmasına marşın vatandaşlar ayının katledilmesine karşı sosyal medyada kampanya başlattı. 
   

  • olcay 9 Aralık 2018 . 15:31

   Sosyal medya ayıya sahip çıktı ÇOK GÜZEL BİR KARAR HAYVANLAR KATLEDİLEMEZ NE İŞİ VAR MANTARDA MANTAR TOPLAMAK KOZALAK TOPLAMAK AĞAÇ KESMEK VS YASAK DEĞİLMİ ...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak