Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vali Baruş Bolu'dan ayrıldı

Vali Baruş Bolu'dan ayrıldı
  5 Kasım 2018

  Malatya Valisi olarak atanan Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Valiliği’nde düzenlenen törenle uğurlandı.

  Vali Baruş Bolu'dan ayrıldıVali Baruş Bolu'dan ayrıldıVali Baruş Bolu'dan ayrıldıVali Baruş Bolu'dan ayrıldıVali Baruş Bolu'dan ayrıldıVali Baruş Bolu'dan ayrıldıVali Baruş Bolu'dan ayrıldıVali Baruş Bolu'dan ayrıldıVali Baruş Bolu'dan ayrıldı

  Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Malatya Valisi olarak atanan Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Valiliği’nde düzenlenen törenle uğurlandı.
   
  Bolu'dan ayrılan Vali Baruş’u uğurlamak üzere bürokratlar, siyasiler, şehit yakınları, gaziler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
   
  Vali Aydın Baruş yaptığı veda konuşmasında, "2015 yılından beri sizlerle birlikte oldum. Bu süre esnasında kalbinizi kırdıklarımız olmuştur. Onun için gönül hoşluğu diliyorum. Hakkınızı helal etmenizi istirham ediyorum. Benden yana tüm haklar helal olsun. Ben Bolu'yu çok sevdim, Bolu insanını çok sevdim. Sizlerle çalışmaktan da büyük onur duydum. Bu görevler gelip geçici. Elbet bir gün kamu görevlileri olarak görevimizden ayrılmak zorunda kalıyoruz. İnsanını sevdiğimiz ve gönülden kabul ettiğimiz böyle bir ilden ayrılmak da gerçekten benim için üzücü. Bu görevleri yaparken tek amacımız gönül kazanmaya çalışmak. Çünkü diğer işler gelip geçici. Eğer insanların gönlünde hoşluk bırakabilirseniz, hoş bir seda bırakabilirseniz ve gittikten sonra da o insanlar sizin isminizi andıklarında gönül memnuniyetiyle sizden bahsedebiliyorlarsa o zaman görevinizi yapmışsınız demektir. İnşallah bizde bunu başarmışızdır. Gönüller imar etmekte başarılı olmuşuzdur. Ben buradaki Boluluları her zaman görmekten memnuniyet duyarım. Bolu'ya geldiğimizden beri Bolu insanı için her açıdan eğitim, sağlık, sosyal hizmetler başta olmak üzere çalışmalarda bulunduk. Bu esnada hem mesai arkadaşlarım hem de sivil toplum örgütlerinden bizlere yardımlar oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki günler Bolu ve Bolu insanı için hayırlı şeyler getirir ve Bolu çok daha da güzel yerlere gelir. Ben Bolu insanının devletine, milletine bağlı insanlardan oluştuğunu zaten biliyorum. Bunu da her zaman gittiğim yerlerde de belirtiyor ve belirtmeye de devam edeceğim. Görev yaptığım süre esnasında özellikle kimsesiz, yoksul, yetim insanlarla birlikte, çocuklarla birlikte Gazilerimiz ve Şehit ailelerimiz ile birlikte bir aile olduğumuzu hissettirmeye çalıştık. İnşallah bu çabamızda da başarılı olmuşuzdur ve onların kalbini kazanmışızdır. Hakkınızı helal edin." dedi.
   
  Vali Aydın Baruş, Valilik binası önünde çekilen hatıra fotoğrafının ardından Bolu’dan ayrıldı.

  Cafe Koltukları Cafe Sandalyeleri Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak