BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Gölköy' de Piknik Rezaleti

Gölköy' de Piknik Rezaleti
  3 Ağustos 2018
  Gölköy' de Piknik RezaletiGölköy' de Piknik RezaletiGölköy' de Piknik Rezaleti
  Hafta sonları yüzlerce kişiyi ağırlayan Gölköy Piknik Alanında, pikniğe giden sorumsuz vatandaşların bıraktığı çöplerle ortaya utanç verici görüntüler çıktı. Yedikleri yemek artıklarını bile toplamayan sorumsuz kişiler, yedikleri yerde çöplerini bırakarak kaçtı. Etrafa atılmış ve doğada çözünürlüğü olmayan cam şişeler ve kırık şişe parçaları doğayı tehdit etmektedir. Gölköy de insan oğlunun ayak bastığı her yer de aynı manzaraları görmek mümkün, ayılar bile bunu yapmaz.
  • börekçi27 Temmuz 2020 . 10:23

   o şişeleri çöpleri o atanların........ aslında
  • merve 8 Şubat 2020 . 15:12

   yaziklar olsun yani bu kadar pislik olamaz kendi ev lerindede mi bu halti yiyorlar yazik gunah yha guzelim yeri mahvediyorlar
  • Bedo 13 Şubat 2019 . 15:11

   Göl Girişinde günlük o kadar para topluyorlar, temizlik yok ,yol yok, wc yok Temizlik için 2 yevmiyeci tutsalar pırıl, pırıl olur, piknik noktaları, oturma alanları tekrar düzenlenmesi için bir düzenleme yapılması gerekir.
  • Dursun3 Aralık 2018 . 14:10

   Gölköy'e girişte Köy tüzel kişiliği adına giriş ücreti alınıyor. Ama temizliğini yapmadığı gibi gölet çevresindeki yol da esik gedik bakım yok. Köy Tüzel Kişiliği burayı işletemiyor. İl Özel İdaresi tarafından çevre düzenlemesi yapılarak, işletmesinin de Özel İdare tarafından yapılması en uygun çözüm olur. Saygılar.
  • melih özçelik21 Kasım 2018 . 14:50

   girişte giriş ücretine ilaveten kişi başı 10 tl. temizlik-çöp parası alınsın..10.000 kişi girse 10.000 tl yapar. bu parayla da orası bırak temizlemeyi,yeni ağaçlar, piknik alanları vs bile yapılır. Bırakın kirletsinler..
  • huseyin buyuktopac 19 Kasım 2018 . 22:12

   yazacak kelime bulamiyorum bir daha gittiklerinde biraktiklari pisliklerin icinde piknik yaparlar ihsallah
  • Asi19 Ekim 2018 . 13:27

   Çevre kirliliği sadece Bolu da sorun değil,bütün Türkiye mizin sorununu. Türkiye nin neresine gidersen git aynı durum.
  • ismail kabadayı29 Ağustos 2018 . 22:37

   bu pisliği bırakanlara ben insan veya hayvan demiyorum.mahluk diyorum.
   gelelim girişte bol para alıp asvalt ve cevre ile ilgelenmeyenlere bu para nereye gidiyor..ne zaman  yol su elektrik olarak dönecek bu halka hiç utanmıyormusunuz...maaş alırken demi vicdanınız sızlamıyor..ne hizmet veriyorsunuzda tıkır tıkır maaş alıyorsunuz...utanmazlar
  • bolu1415 Ağustos 2018 . 13:48

   Yıllardır dile geliyor bu malesef memleketimizin her yeri böyle rezil durumda ve içler acısı. Bu dünya yarınlara emanet. Şu günlerin kıymetini bilip korumak gerekiyor herşeyi. Belediye bu konuda çok yetersiz, herkes suçu mıntıka olarak birbirine atıyor, yok belediyenin yok milli parkların veya DSI nin. Yazık çok yazık. Sadece piknik yapılan parklar açılmalı ve temziliği yapılmalı diğer bütün alanlar pikniğe kapatılmalı sadece yaya trafiğine açık tutulmalıdır.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Tonet Sandalye