Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Gölköy' de Piknik Rezaleti

Gölköy' de Piknik Rezaleti
  3 Ağustos 2018
  Gölköy' de Piknik RezaletiGölköy' de Piknik RezaletiGölköy' de Piknik Rezaleti
  Hafta sonları yüzlerce kişiyi ağırlayan Gölköy Piknik Alanında, pikniğe giden sorumsuz vatandaşların bıraktığı çöplerle ortaya utanç verici görüntüler çıktı. Yedikleri yemek artıklarını bile toplamayan sorumsuz kişiler, yedikleri yerde çöplerini bırakarak kaçtı. Etrafa atılmış ve doğada çözünürlüğü olmayan cam şişeler ve kırık şişe parçaları doğayı tehdit etmektedir. Gölköy de insan oğlunun ayak bastığı her yer de aynı manzaraları görmek mümkün, ayılar bile bunu yapmaz.
  • ismail kabadayı29 Ağustos 2018 . 22:37

   bu pisliği bırakanlara ben insan veya hayvan demiyorum.mahluk diyorum.
   gelelim girişte bol para alıp asvalt ve cevre ile ilgelenmeyenlere bu para nereye gidiyor..ne zaman  yol su elektrik olarak dönecek bu halka hiç utanmıyormusunuz...maaş alırken demi vicdanınız sızlamıyor..ne hizmet veriyorsunuzda tıkır tıkır maaş alıyorsunuz...utanmazlar
  • bolu1415 Ağustos 2018 . 13:48

   Yıllardır dile geliyor bu malesef memleketimizin her yeri böyle rezil durumda ve içler acısı. Bu dünya yarınlara emanet. Şu günlerin kıymetini bilip korumak gerekiyor herşeyi. Belediye bu konuda çok yetersiz, herkes suçu mıntıka olarak birbirine atıyor, yok belediyenin yok milli parkların veya DSI nin. Yazık çok yazık. Sadece piknik yapılan parklar açılmalı ve temziliği yapılmalı diğer bütün alanlar pikniğe kapatılmalı sadece yaya trafiğine açık tutulmalıdır.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak