Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Hakkımızı istiyoruz

Hakkımızı istiyoruz
  13 Şubat 2018
  Hakkımızı istiyoruz

          Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın 2015 yılında ihaleye çıkardığı ve DDI Teknoloji ve Bilişim Çözümleri Araştırma Geliştirme Hizmetleri firmasına verildiği, arşivdeki geçmiş yıllara ait kurumsal evrakların taraması yapılarak dijital ortama aktarılması için belirli süreli iş sözleşmesi adı altında işe alındık. Yapılan iş 15 ocak 2018'e kadar devam edip, ilgili tarihte son buldu. İhaleyi alan firmayla teminat mektubu imzalanmasına rağmen, ne şirket ne de Bolu Belediyesi emeğimizin karşılığı olan maaş ödemesi ve diğer tüm haklarımızı ödememiştir. Bu mağduriyetimizi üst işveren olarak adı geçen Bolu Belediyesi ve Süleyman Özbağ ile birkaç kez görüşmemize rağmen hiçbir çözüm bulamadık. Adaletten, haktan, hukuktan mi bahsediyoruz! Biz hakkımız olanı istiyoruz..

  • Bitik Esnaf20 Şubat 2018 . 20:10

   Sözleşmeli Personel alımlarında, Sebenli dayanışması görüyorum ve duyuyorum...
   Siz bizdensiniz... falan filan...
   Daha fazla yazmıyorum. Herkes herşeyin farkında.
   Hakkı olmayıpta mevki kazananlar ve buna yardım edenlerin sülalesinden çıksın. ( YARASI OLMAYAN AMİN DER. )
  • mankenler20 Şubat 2018 . 16:49

   haksızlık yapan sayın  Süleyman ÖZBAĞ  Sebenli hemşerilerimize söz verdin farkındayız fakat kimsenin asil  hakkını yeme öteki dünyada ALLAH sorar. unutma ki  garibanın ahı yerde kalmaz. çalışan ile çalışmayanı ayırt edin. Zabıta da çalışan bayanlar mankenlik ajanslarındaki  gibiler. nedir bu kurumsal bir yerdeyiz saçları toplu olması gerekmiyor mu ?  yoksa kanun mu değişti. mesainden sonra ne giyersen giy nasıl boyanırsan  boyan ama  mesai içinde biraz ciddiyet. en ufak bir markette bile aynı şekilde kıyafetler giyinirken nasıl oluyor da kurumsal Bolu BELEDİYE'sinde  zabıta (özellikle bayanlar) podyuma çıkar gibi süsleniyor anlam veremiyorum.
  • vatansever16 Şubat 2018 . 11:45

   bu dönemde kadroya girenler . 3-5 yıl içinde özellikle %99 Ak parti yanlıları ..  işe girerken ak parti il başkanlığından onaylı giriliyor belediyeye ise genelde seben asıllılar giriyor .bunların adaletleri bu .. elbet bu günlerde değişir fetocular gibi açıkta kalırlar dönem tayyo dönemi... Adaletin bu mu dünya...
  • Hepimiz işçiyiz14 Şubat 2018 . 01:58

   Belediye onca gereksiz harcama yaparken bu insanların alın terini neden ödemez! İşçinin alın teri kurumadan hakkını vereceksin eyy koskoca Bolu Belediyesi!!
  • Okuyucu14 Şubat 2018 . 00:14

   Adında adalet kelimesi olan ak partinin ve belediye başkanı  Alaaddin Yılmazın bu çağrıya kulak vermesi gerekir...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak