Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Piknik Savar

Piknik Savar
  10 Ağustos 2017
  Piknik SavarPiknik SavarPiknik SavarPiknik SavarPiknik Savar

          Bundan bir yıl önce yetkililer tarafından Gölköy piknik alanına ahşaptan beşe, beş boyutunda çok güzel bir kamelya yapıldı. Bir yıl dahi geçmeden magandalar, pardon piknikçiler koskoca ormanda, pardon Gölköy çölünde odun bulamamışlar ki “yetkililerde” görevlerini yapmamışlar, magandalar için düşünüp odun da hazırlayıp bırakmamışlar ki, her gün kamelyanın bir parçası yakılmış ve güzelim kamelyanın yerinde şimdi fotoğraftaki gibi yerinde yerler esiyor. Çünkü magandalar onu bile yaktılar, bir kamelyayı dahi koruyamadık, o kadar ormanı nasıl koruyacağız, yetkililerin buralara asker mi dikmesi gerekiyordu ey ahali, kamelya nerenize battı.

  • ALKSİDZE14 Ağustos 2017 . 14:46

   Kamelyayı yakanlara teşekkür az gelir, taktir belgesi verin. Bu zihniyetle ormanların betonlaşmasını önlediğini zannedenler, ancak ormanın çöle dönmesini sağlarlar.Kamelyalar bitince kimi yakacaklar.
  • Samuel Kahraman10 Ağustos 2017 . 21:27

   Orman alanına beton atan zihniyete de bir çift laf etseydiniz bari.Bence kamelyanın başına gelenler için magandalara teşekkür etmeli, ya bu pilot uygulamanın devamı gelse de tüm gölköy ormanına 5e5 değil de 5555e5555 boyutunda kamelya yapmaya kalksa betonsever "yetkililer".

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon