2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

VİLAYET UYARDI AMA 3 YILDIR ÇALIŞMA YAPILMADI

VİLAYET UYARDI AMA 3 YILDIR ÇALIŞMA YAPILMADI
  5 Haziran 2017
  VİLAYET UYARDI AMA 3 YILDIR ÇALIŞMA YAPILMADIVİLAYET UYARDI AMA 3 YILDIR ÇALIŞMA YAPILMADIVİLAYET UYARDI AMA 3 YILDIR ÇALIŞMA YAPILMADIVİLAYET UYARDI AMA 3 YILDIR ÇALIŞMA YAPILMADIVİLAYET UYARDI AMA 3 YILDIR ÇALIŞMA YAPILMADI

         3 Yıl önce, yani 05.06.2014 yağmurlu bir günmüş, sabah uyanınca sosyal paylaşım sitesi bize hatırlatma olarak bildirim gönderdi, çok geçmeden öğle saatleri civarında aynı sahneyi tekrar yaşadık, tarih tekerrürden ibaretmiş.. 3 yıl boyunca tonlarca asfalt atıldı parke taşı döşendi kanalizasyon adı altında çalışma yapıldı ve bizde Bolu Belediyesi bu kanalizasyon çalışmaları için emlak vergilerine ek prim koydu. 

         Şu anda halen yollar televizyonlarda gördüğümüz mars dan farksız delikdeşik, kanalizasyonlar taşmaya devam etmekde. Yeni yapılan yolları kesip biçerken şikayet ettiğimizde herşey vatandaşın refahı için dendi. Ama görüyoruz ki yandaşların para kazanması cepleri dolması için yapılan DENETİMSİZ çalışmalar olduğunu bugün tekrar şahit olduk.

         Haberin ekinde gördüğünüz ilk iki resim 05.06.2014 tarihinde sosyal paylaşım sitesinin bize hatırlarttığı resim devamındakiler ise bugün çekilenler. Daha diyecek birşey bulamıyoruz vatandaş olarak mübarek ramazan ayında hesabımızı öbür dünyada görmek için dua ediyoruz..

  • bolulu9 Haziran 2017 . 11:28

   Belediye zaten 5 senedir izzet baysal caddesiyle meşgul, meşguller yani orda da meşguller burda da meşguller arıyoruz meşguller ama icraat yok sadece meşguller ????????????????
  • vatandaş5 Haziran 2017 . 18:34

   Bu yazıda vilayetin uyardığı  konusunda birsey okunmuyor. belediye şu an izzet baysal caddesiyle meşgul.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak