2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI-LÖSEMİLİ MELEKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN KARDEŞLERİYLE AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI-LÖSEMİLİ MELEKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN KARDEŞLERİYLE AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ
  19 Mayıs 2017
  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI-LÖSEMİLİ MELEKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN KARDEŞLERİYLE AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI-LÖSEMİLİ MELEKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN KARDEŞLERİYLE AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI-LÖSEMİLİ MELEKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN KARDEŞLERİYLE AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI-LÖSEMİLİ MELEKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN KARDEŞLERİYLE AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI-LÖSEMİLİ MELEKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN KARDEŞLERİYLE AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ

        KANSER-SİZ YAŞAM MERKEZİ LÖSEMİLİ MELEKLER SOSYAL YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE EĞİTİM DERNEĞİ      

          19 Mayıs nedeniyle Bolu Gölköy'de bulunan dernek etkinlik merkezinde ağaç dikme etkinliği yapıldı. Alemdar İnşaat tarafından restore edilip derneğe kazandırılan binada güzel anlar yaşandı. Dernek Müdürü Elvan Bey tarafından misafirler ağırlandı. Tüm Bolu Halkımız, resmi kurumlar ve özel firmalarımız ile destek olunması gereken bir oluşum olmuş. Etkinlik merkezimize her türlü destekleri bekliyoruz. Çocuklarımızla beraber mutlu anlar geçirelim. Doğum günü, nişan, düğün ve etkinliklerimizle bu derneğimize desteğimizi gösterelim.

  • Takdir ediyorum2 Haziran 2017 . 14:03

   Takdir ediyorum ve çalışmalarınızın devamını diliyorum. Ama her an KHK ile kapatılıp kodesi boylayabilirsiniz. İyilik yapacaksanız gizli yapın. Çaktırmayın. Haaaa ama bak mesela usülsüz para topluyorsanız ya da topladığınız paraları şahsınız için kullanıyorsanız villa v.s. yaptırıyorsanız korkmanıza gerek yok. Modern Türkiyemizde onlar suç olmaktan çıktı rahat olun. Ama iyilik yapıyorsanız , ki öyle görünüyor,  öyle zırt bırt gazetelere yazı v.s. yazmayın reklam yapmayın. Benden söylemesi fetometo derler tıkarlar içeri harbiden diyom bak ciddiye almıyonuz gerçi de.
  • Alperen SAYAR21 Mayıs 2017 . 00:05

   Bir yurttaş olarak takdir ediyorum çalışmalarınızı...
  • MUSTAFA GEDİK20 Mayıs 2017 . 11:41

   Bu güzel derneğimize desteklerinizi bekliyoruz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak