2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Bu çöp Konteynırlarını neden aldırdınız

Bu çöp Konteynırlarını neden aldırdınız
  20 Şubat 2017
  Bu çöp Konteynırlarını neden aldırdınızBu çöp Konteynırlarını neden aldırdınız

           Daha 3 yıl önce Bolu halkına modern çöp toplama yöntemini aşılayacağız, evsel atık ve geri dönüşümü öğreteceğiz dediniz ve iki adet plastik çöp tenekelerini sattınız. Bunlar için tonlarca para ödedik. Olur dedik, destek verdik. Tam buna alıştık derken, bir de baktık, demir yığını devasa konteynırları yerin altına koyacağız dediniz. Yahu, bu iş deneme yanılma tahtası mı? Gidin görün daha 1 yıl önce Gölköy'e yer altına koyduğunuz konteynırlar ne halde, hepsi per perişan olmuş. Alt tarafı bir çöp tolayacaksınızı Amerikayı yeniden neden keşfediyorsunuz? Bırakın artık yakamızı, eski sistemden memnunuz. Bir de buna para ödemek istemiyoruz, zaten kendimize zor bakıyoruz, Allah rızası için.

  • Laedri7 Haziran 2017 . 01:56

   Geçen gün çöp atmaya gittim bu tenekelere tabii birine ayak bastım basılmadı ayağım kaydı basamak yamulmuş, diğerine geçtim açılmıyor zor bela bastım açılan kapak üstüme değdi Allah belasını versin bunu yapanların dedim.  yanda çöp toplayan süpürgeci kadınlar vardı bir güldüler bir güldüler 😬 Yani anladım ki çalışanlar da memnun değil bu işten. Bir tek yiyenler çalanlar memnun anlaşılan
  • emrah kurtalan4 Mart 2017 . 09:04

   eleştirmen sen daha adını yazamıyorsun
  • eleştirmen1 Mart 2017 . 12:19

   burda eleştiri yapanların  memlekete,  millete ne faydası olmuş.. yenilikden anlamazlar, hizmet bilmezler..habire yapıanı eleştirirler.. eleştimen  çoook. ama yönetmen yok.. beceriksizler  korossunun halka faydası olmaz.. bari gölge etmeyin ..
  • bolulu28 Şubat 2017 . 17:54

   eski yeşil ve mavi çöp kutularını millete parayla satan şirketi araştırın bakın kim çıkacak? ALAADDİNİN LAMBASI ergeç sönecek,sülale boyu rant lı yaptığı her iş fellik fellik çıkacak,rezil kepaze etti güzelim ilimizi,sorsan sırıtır dalga geçer gibi konuşur,güya dünyayı gezip model ediniyo kendine, kesinlikle her hareketi yandaşlarına ve kendine rant. yakında kokusu çıkınca herkes görür. partisinin bile güvenilirliğini mahvetti insanların gözünde, ama artık ABDULLAH GÜL yok bakam ne yapacak, elbet hesabı sorulacak tüm bunların. PEYGAMBER EFENDİMİZİN ÇOK GÜZEL BİR SÖZÜ VAR "kim devlet malından bir hırka dahi haksız yere alırsa,savaşta dahi ölse şehit olmaz"
  • koroglu28 Şubat 2017 . 16:01

   daha memursen tokinin oradakileri görseniz resmen çöp kutusu çöplüğü olmus kaldırımlara orta ortaya koymuslar hertarafa dagıtmıslar. şekilsiz  teneke parçlarını tabiatın kalbi bolu sloganıyla darmadagın koyan zihniyete ....
  • serafettin biçer27 Şubat 2017 . 22:09

   eskıden verdiğimiz paralar ne olacak
  • Orhan27 Şubat 2017 . 10:03

   Beceriksiz Belediye Yönetimi Hala Bu başkanın Yaptığı Saçma Sapan İcraatlerini Göremeyenlere Şaşırıyorum.Eski Çöp Varilleri İyi Oturmuşken Şimdi Çöpler Sokaklarda Çöplerin Yanına Atılı Vazıyette İnsanlar Hak Ettikleri Gibi Yaşarlar..
  • gerçek26 Şubat 2017 . 21:29

   bu çöp konteynır işi belediyenin hizmetidir.bunun bedeli iller bankasından her yıl verilir.vatandaş bunu ödemek zorunda değil.mahkemeye başvuran kazanır davayı.ödeme yapmayın belediye alamaz zaten.
  • fatih TATAR26 Şubat 2017 . 18:18

   nasıl olsa emlak vergilerine yansıtıyorlar.başkanın karnı tok.bırakın başkalarını da doyursun
  • vatandaş22 Şubat 2017 . 13:23

   birilerine rant saglamak için vatandaşları madur etmek denir bunun adına  birde su saatleri var onları unutmayalım bolu
  • emrah kurtalan22 Şubat 2017 . 12:10

   BİZİM MİLLET ..............ÖLE KOCA Bİ BOŞLUK.NE HAKKINI ARAYAN NEDE SORAN VAR.SORANADA SORUŞTURMA VS VAR BU ÜLKEDE.........KORKU ÜLKESİ OLDU MİLLET HALA YOLA DEVAM .NEREYE GİDİYORLARSA.........
  • lagacım22 Şubat 2017 . 09:28

   HAYIR demek için bundan başlamak gerek.. vatandaş haklı kaç yıldır YÖ-NE-TİL-Mİ-YO-RUZ....
  • a.c.21 Şubat 2017 . 09:18

   en saçma sistem budur sanırım. arkadaş kaldırım tam ortasında bazen insan geçemiyor hatta bazende değil çoğu yerde kaldırımdan bu saçma icatlar sayesinde geçilmiyor. kim tasarladıysa bu kadar kötü bir sistem olabilirmi? ayakla basılan yerler zamanla deforme oluyor o zamanda çok uzun bir zaman değil kısa bir zaman. 3 yıl önce aldırdığının plastik çöp kutuları daha iyiydi. çoğu yerde bunun haznesi yeterli gelmiyor dışına çöp atıyorlar. ayrıca gerçekten vatandaşı cahil yerine koyuyorsunuz. Allah sonumuzu Hayır eylesin.
  • Bilir Kişi20 Şubat 2017 . 14:07

   Kardeşim, halk yapılanı sorgulamıyor ki...
   Adamlar bakıyor bunların sesi çıkmıyor, ne desen tamam diyor.
   Tabii ki böyle baştan savma iş yapacaklar.
   Vatandaşın cebini düşünen mi var ?
   #DÜŞÜN #DÜŞÜN #DÜŞÜN...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak