2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

BOZUK YOLLAR. ÇUKURLAR.

BOZUK YOLLAR. ÇUKURLAR.
  14 Şubat 2017
  BOZUK YOLLAR. ÇUKURLAR.BOZUK YOLLAR. ÇUKURLAR.

          Bu 2. defa yamulan jantım ve yolun ortasında ortalama 6 santim derinliginde çukur. Lafa gelince yol yaptık diyorsunuz. Görüyoruz yaptıgınız yolları. Kaş yaparken göz çıkartıyorsunuz vatandaşı zarara sokmaktan başka hiç bir işe yaramıyorsunuz!!

  • uğur karannfil8 Mart 2017 . 13:40

   Bana birisi  şu Bolu da bir tane çukuru olmayan asfaltı düzgün yol göstersin.yok .yok .yok. 3 dönem dir belediye başkanı başkan hala cek cak  la milleti avutuyor.güya bu yıl yapacakmışşşş. görecez. saygılllarımla.
  • Vatandaş24 Şubat 2017 . 18:51

   Daha önce başka bir şehirde benim başıma da geldi. Belediyeye bimer vasıtası ile mail attim cevap vermediler. Avukat arkadaşa sordum yolda aracın fotoğrafları da var. Bana aracın lastik hasarının orada olduğunu ispatlamamız zor olur araç yolda kalsaydı çekiciyle götürseydin kesin alırdık bu davaya garanti veeemem dedi. Ben de mecburen 2 yeni lastik aldım cepten. Anca bir de Allah'a havale ettim öbür tarafta alacağım kısmetse hakkımı fitil fitil
  • emrah kurtalan18 Şubat 2017 . 17:41

   oldu bu ülkede her şey çok kolay sağol akıl için.....
  • Bilir Kişi15 Şubat 2017 . 11:14

   Hasarınızı belgelettirin. Daha sonra o yoldan kim sorumlu ? Belediye mi yoksa Kara Yolları mı ? Bunu öğrenip zararınızı tazmin ettirin.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak