Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Bolu belediyesinin çağ atlayan çalışmaları !

Bolu belediyesinin çağ atlayan çalışmaları !
  29 Ocak 2016
  Bolu belediyesinin çağ atlayan çalışmaları !Bolu belediyesinin çağ atlayan çalışmaları !

          Belediyenin vatandaşın parasını büyük bir itinayla değerlendirdiği hizmetleri.

  • Emrehan7 Şubat 2016 . 18:33

   Ey Alaaddin Yılmaz; Cici Taksinin oradan kuzeye doğru Çakmaklar Yoluna hiç gidiyor musun? Giderken yoldaki çukurları görmüyor musun? Ya rögar kapaklarına ne demeli? Her biri araçlar için adeta birer tuzak. Sorumsuz belediyeciliğinizden dolayı sizi kınıyorum.
  • Bilir Kişi3 Şubat 2016 . 17:06

   Doğanın kalbi diye Bolu'ya taşındım.ilk yıllar çok güzeldi. daha sonra bir baktım Doğanın kalbi Bolu, olmuş size BETONUN KALBİ BOLU !...Maalesef Bolumuz giderek betonlaşıyor...
  • erhan2 Şubat 2016 . 09:50

   Tek bir şey söylüyorum, haram olsun, haram olsun, haram olsun...
  • erhan2 Şubat 2016 . 09:15

   Kardeşim adam teleferik!, plaj! yapacak siz hala yol diyorsunuz. Ne olacak bozulur yeniden yapılır, her taraf müteahhit dolu, hepsi sıra bekliyor. Biraz ufkunuzu genişletin artık!!! Ha bir de biz bunları köküne kadar hak ediyoruz deveye diken misali...
  • Cafer Seliim2 Şubat 2016 . 08:33

   Patates tarlası yollar,,, Patates tarlası yollar, Patates tarlası yollar...

   Karayollarına yaptırılan yollar hariç, şehiriçinde tekniğine uygun, alt ve üst yapısı herşeyiyle dört dörtlük 500mt lik yol yok. Bu kadar rezalet bir belediyecilik Türkiyenin hiçbiryerinde yok.
  • M.K.2 Şubat 2016 . 00:07

   Ne yazık ki toplum olarak çok duyarsız olduk. Bizim vergilerimiz boşa harcanıyor. Birilerinin cebi doluyor. Gerçekten de böyle beceriksiz bir belediye ender bulunur. Yollar, kaldırımlar içler acısı bir halde. Yapılan her iş çok kalitesiz işçilikle yapılıyor ve denetlenmiyor. Halkın parasını boşa harcayanlara hakkım haram olsun.....
  • SELİM ENİŞTE1 Şubat 2016 . 23:09

   Bu kadar yer geziyorum, Bolu Belediyesi kadar yeteneksiz ve beceriksiz bir belediye daha görmedim. Halkın parası çar çur ediliyor. Ama ne yazık ki Bolu halkı bunları görmüyor, kuzu kuzu bu belediyeye oy veriyor. Ne diyelim? Her toplum hak ettiği şekilde yönetilirmiş.
  • İhsan1 Şubat 2016 . 23:06

   Değerli Bolu halkı; 3 dönemdir AKP'li belediye ilimizi yönetiyor. Sorarım sizlere arabanızı rahatca sürebildiğiniz bir yol gösterebilir misiniz? Yollardaki rögar kapakları adeta birer tuzak. Çok mu zor bunları asfalta sıfır yapmak ve düzenli bir şekilde yerleştirmek? Kaldırımlar deseniz rezalet. Hele engelliler için yapılmış yollar tam bir rezalet. Lütfen bunları görün ve bizim paralarımızla yapılan harcamaların hesabını sorun. Bolu çok güzel bir il olabilirdi. Ama kamu kaynakları boşa harcanıyor. Acemice işler yapılıyor. Adeta kasaba mantığı ile hareket ediliyor ve tabi ilimizde büyük bir kasaba gibi görünüyor.
  • yankı1 Şubat 2016 . 21:41

   bırakın muhalefeti
  • Sebenli1 Şubat 2016 . 17:12

   Yapılan hizmet kalitesi mantıklarına göre iyidir herhalde.Yukarıda emeklinin dediği gibi hesapsız ,kitapsız işler yapılır,sonra yıkılıp tekrar yapılır veya yama yapılır.Para için sıkıntı yok su ya %40 bir daha zam yaparlar parası çıkar sorunmu.
  • dinozor1 Şubat 2016 . 14:51

   siz bu haberi nasıl yapabildiniz? şimdi sizin gazete hiç reklamda almaz artık.
  • bolulu30 Ocak 2016 . 22:56

   KARDEŞİM SİZ NASIL BAŞKANI ELEŞTİRİRSİNİZ. ADAM KOSKOCA İNŞAAT MÜHENDİSİ SİZİ DAHA MI İYİ BİLECEKSİNİZ. İŞİNİZE BAKIN SİZ. YOKSA HIMMM. NE OLMUŞ YANİ YARIM METRE BETON ATMIŞ CADDEYE ÜSTÜNE YAPTIĞI KAPLAMADA SOYULUVERMİŞ EH YUH YANİ ADAM MİLYONLAR DÖKMÜŞ CADDEYİ GÜZELLEŞTRMEK İÇİN GÖZÜNÜZE DİZİNİZE DURSUN. GÜZELİM BOLUNUN DÜNYA ŞEHRİ OLMASININ ÖNÜNDEKİ EN BÜYÜK ENGEL BU MEDYA KARDEŞİM. SANIRIM PARALEL BUNLAR ŞEHRİMİZİ KARALAMAK İSTİYORLAR. AYIP YAW İNSAF BAŞKANIMA DA BOLUYADA LAF YOK SİZİ GİDİ SİZİ
  • emekli30 Ocak 2016 . 12:42

   bu caddeye beton atılırken ilgililere söylemiştik arkadaş bu yanlış boşa masraf günah böyle yapmayın beton olmaz daha kolay kaldırılabilir malzeme kullanın çünkü bütün tesisat altta kalıyor hem burası ege değil kış uzun buz pistine döner burası diye, eee ne oldu at tuzu buzu çözsün diye olacak ta bu işte.. günlük oy getirecek işlerle uğraşırsan milletin parasını har vurup harman yaparsan neyse yine yapar benim başkanım :) millette para çoook suyuada zam yaptım zaten..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak